BGONAIR Live

Руската икономика е навлязла в зоната на смъртта, Путин се моли на олигарсите за пари


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

232
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 6
Прощавай,немита Расиа!
отговор Сигнализирай
231
Нема страшно
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 5
Крепостните ще изгладуват и тази война , докато олигарсите се замерят с трилиони.
отговор Сигнализирай
230
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 3
До: VladTepes Абе човече, ти помниш ли последните издихания на СССР или изобщо не съществуваше тогава и сега ти е лесно да плещиш глупости. Ще ти кажа какво беше положението през 1989 година. На запад тогава имаше интернет, GPS от 10 години, имаше клетъчни телефони, сателитна телевизия и куп други цифрови технологии за които тук дори не бяхме чували защото нивото на руската техника беше в най-добрия случай на нивото на САЩ от 1959 година. Това беше причината да закрием руския комунизъм.
отговор Сигнализирай
229
Име
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 10
ВП държи за топките всички олигарси, той няма как да ги моли за каквото и да е. То бива пасквили от ДВ, ама чак толкова загубени ме сме! Пред запад яците това върви, но не и при хора израстнали през социализма.
отговор Сигнализирай
228
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 4
Стандарта на живот на руснака е малко по-добър от на северно африканците! И това е при положение, че имат всички природни богатства на Света и то по много! Представете си ако са като един Израел, само каманаци
отговор Сигнализирай
227
HALAL
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 7
ИЗТОЧНИК ДОЙЧКРАВАРИЯ BND и DIALOG.UA !!!!!!!!!!!! TRUST ME BRO IT'S TRUE !!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
226
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
Тия ти...Мад...Жийски *** съмсем изплискаха легена
отговор Сигнализирай
225
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 4
Джуджето стана просяк.
отговор Сигнализирай
224
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
Щели да сменят герба на Русия, като сложат ***.
отговор Сигнализирай
223
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 6
Има още наивници дето вярват, че руския император е дошъл тук да се бие с Турция от любов към българите и да ги освобождава. Та само тия вярват още, че Русия ще победи.
отговор Сигнализирай
Новини