BGONAIR Live

В Египет се ражда бебе на всеки 16 секунди


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20

преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 1
Напомнят ви че ще трябва да бачкате още по здраво, вас чакат да ги издържате
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Явно са щастливи и нямат проблеми.:))
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Ами да се обърнат към Бил Гейтс, той има лек за тях.:))
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 7
Жената трябва да се разпложда, иначе откача.
отговор Сигнализирай
16
Хм...
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 0
А после учат английски, френски или немски и беж към страните с вече изградена икономика и шедра социална система да доят наивниците и да се правят на расово дискриминирани.
отговор Сигнализирай
15
Мхм
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
И единствената работа, която има в Египет е държавна или туризма. После завършил за инженер и работи като сервитьор цял живот. Страшна работа.
отговор Сигнализирай
14
ELON MUSK
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
НЯМА ДЪРЖАВА (тогава провинциа на Ромейското Царство)- ЕГИПЕТ ОТ 646-651 година = времето коато Византииското Царство загубва Египтос от Абассидския Халифат............ДНЕС ИМА ''АЛ МИСЕР''.......ЕГИПЕТ Е ГРЪЦКА ДУМА .
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 0
А у Факултето на колко секунди ? :))))
отговор Сигнализирай
12
ееееее
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 3
тия се еват и за нас, веднага да им дадем голям заем...
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
Ще се ражда много ясно,без сусам и нахут не сядат на масата,да не говорим ,че не е прието да се се пие алкохол,а тия които пият не го правят всяка вечер.
отговор Сигнализирай
Новини