BGONAIR Live

Губи ли Европа автоиндустрията си? Сама дава ключовете на китайските гиганти


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Електрически автомобил ако търсите - ами най-евтините европейско производство са - Дачия и Стелантис - Ситроен, Фиат, Опел. Искат не малко пари - над 20 000 (или по 250 - 300 месечно лизинг за що годе нормални километри)- пък вътре дори няма тъч скрийн таблет за 20, ами стойка за телефон! Ако искаш тъч + 5000 отгоре!! Въпреки митата над китайците, пак за по-малко пари ще си купите супер модерна китайска кола с куп екстри - голям пробег и гаранция на батерията.
отговор Сигнализирай
7
Бай Илийчо
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 3
Скоро Авропата сичко ша загуби ,а ЕС да са разпадне
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 3
Новата Лада е супер, въртиш лостчето с ръка и стъклото се сваля
отговор Сигнализирай
5
Пловдив
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 1
Германци , Французи правиме ли евтино скъпи коли със руска газ !!! Работят ли санкциите господа ? Тъй като сме от бедна страна сме свикнали да нямаме ! Вие да му мислите , така както аз виждам нещата нищо добро не ви очаква ! Скъпити ни американски приятели здраво ви стъпиха на врата .
отговор Сигнализирай
4
Да губи я
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 1
Във момента търся да купя нова кола и всичко което хем мога да си позволя, хем ми харесва като автомобил, екстри и параметри е китайско. Търся нещо за което да се хвана за европейски автомобил, но няма.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Комунизма е в евратлантическите държави. Тук в Европа и в Северна Америка. Тука са щедрите социални програми и масовото толерираране на мързел. В Китай е свиреп капитализъм и масова екплоатация. Там наистина ако не работиш умираш.
отговор Сигнализирай
2
До 1
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 3
Няма никакъв комунизъм в Китай. Китай е най капиталистическата страна в историята на човечеството! В Китай всичко е бизнес и пари. Много свиреп капитализъм със страхотна експлоатация. Там им хляди фабрики в които работят деца нощна смяна.
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 5
Европа я убива капитализма. Той унищожава всичко, пречещо на печалбата - религия, семейство, нация. Китайците нямат нищо общо, щото са комунисти.
отговор Сигнализирай
Новини