BGONAIR Live

Губи ли Европа автоиндустрията си? Сама дава ключовете на китайските гиганти


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

88
Penkov
преди 4 дни
Харесвам 0 Не харесвам 0
Да продължават "познатите" марки да правят коли за еднократна употреба и съвсем ще изчезнат. Ако ще давам повече пари за VW например искам да е качествен, а не на нивото на китаец на 50% от цената му.
отговор Сигнализирай
87
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Тези споделени модели водят до още по-голямо изоставане на европейските производители.
отговор Сигнализирай
86
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонимен 56 ..."На запад при цивилизацията мианават на велосипеди. " ... на запад цивилизацията може да мине и на вибратори... трябва ли и ние да го направим..
отговор Сигнализирай
85
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
ако китайските стоки са толкова некачествени, защо ес се притеснява и губи позиции..
отговор Сигнализирай
84
Май поговорката
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
беше - това, което сам човек си направо не може и най големия. Му враг да му направи! Важи до ден днешен!
отговор Сигнализирай
83
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
До: анонименKитайски автомобил след година две или модела е спрян от производство или марката вече я няма. Pравят коли на килограм и за моментаопитай се да намериш 10г. BYD. А за сервизно обслужване да не говорим. моли се да не ти се потроши нещо. А да си продадеш изгодно употребявана китайска кола - просто забрави. Аз карам японски - 20г Хонда Сивик, която изглежда като нова, както и чисто нов SUV Toyota RAV4, XLE Premium. Не съм толкова богат, че да си позволя евтина китайска кола.
отговор Сигнализирай
82
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 2
До: анонимен/80 "Китайските джипове от ПВЦ" - има от пвц, има ат тънка ламарина, има и от сплави. Качедтвато у според цената. Ти кат си беден - пвц за теб.
отговор Сигнализирай
81
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
До: анонимен/82 "Сега пак ще правим гумени части за автомобили" - ще правиш - грънци. Ни по проезводитулност, ни по качуство можуш да се мереш с тях. Нита по логистика.
отговор Сигнализирай
80
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Сега пак ще правим гумени части за автомобили, но за китайските автомобили на Европа.
отговор Сигнализирай
79
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Така Западна Европа ще пусне първа и руския газ и нефт, а Източна Европа трябва търпеливо да иска разрешение от Западна Европа. Първа ще се върне на руските пазари преди Източна Европа.
отговор Сигнализирай
Новини