IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Русия може да тества НАТО още тази година


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
БИБЛИЯ СТАРИЯ ЗАВЕТ
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 9
КАЗАНО В СВЕТОТО ПИСАНИЕ ЗА 2026 ЕТО ПУТИН ЩЕ ТЕСТВА НА ЗЕЛЕНСКИ ДРЪВЦЕТО
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 10 Не харесвам 3
ами прочете те бе то повече от век стратезите на запада имат записани сценарии за разпарчатосването на русия- никой не ги крие- то си е отношение като към всички колонии в африка и азия които изгубиха- и сега ще ядът дървото защото китай няма смека да падне русия защото ще е следващия - и ясно европа ще го отнесе дано се осъзнаем и на време се насочим в правилната посока- и индия и китай не са първобитни държави- имат наука и промишленост и въоръжение - каквито в европа вече са дефицит
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 2 Не харесвам 12
Направо да правят десант във Варна. Хората си гласуваха за русофила Радев. Тук ще ги посрещнат с хляб, сол и намазани с вазелин. Не разбирам защо руснаците се бутат там където ги мразят. По добре да ходят там където ги обожават и боготворят.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
ще тества на преводачката майката....
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 4 Не харесвам 5
Видяхме с какво ще тества на парада на Червения площад. А кого тества го виждаме всекидневно в съседката й - предимно цивилни и гражданска ифраструктура. Какво да правят?! По природа са хуманисти и миротворци.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 9 Не харесвам 4
нато е създадено, за да краде.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 7
С какво ще тества. С цървулите ли. Ще бъдат размазани
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 11 Не харесвам 7
Сметките на некадърните натовци - отново излязоха грешни.
отговор Сигнализирай
3
09
преди 4 часа
Харесвам 14 Не харесвам 3
Ей,тези изкукуригаха ,Русия, та Русия.Малко са проблемите на Русия с Украйна, а като приключат има да възстановяват,да не говорим за вътрешния натиск.Още си вярват,че ще ги нападнат,да,за многото пари от военната индустрия, които ги плащат народите. Лошото е,че много са с малко в главата и им вярват.Данэ БОГ даде разум.
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 5
НАТО отдавна изтества русия... сега гледа сеира на бункерите.
отговор Сигнализирай
Новини