BGONAIR Live

Зачестяват случаите на глобени български шофьори в Гърция


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

3
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 9 Не харесвам 1
Глобяват щото нарушават закона, а не щото гърците са лоши, нали така? Наще мишки скрити в храстите не са по-добре.
отговор Сигнализирай
2
Расия
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 9
Да във велика Расия е друго. Там не глобяват за несложен колан. Там изпращат в Сибир ако скандираш "Нет Войне". А ако кажеш нещо за м/а/й.ка му на Путин... тогава си "занулен". В расия е живота.
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 13 Не харесвам 3
Там глобяват и за пръдня в гората! Скоро и тука ще стане същото, така е с фалиралите държави - заеми, глоби, такси и данъци нагоре!
отговор Сигнализирай
Новини