BGONAIR Live

Заслужавахме ли атомната бомба: Публикуват изгубените мемоари на оцелял от Хирошима


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
анонимен
преди 19 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Американците разбраха още на островите Иво Джима и Окинава, че японците имат неудържимо желание да умрат за императора. Там жертвите са повече от сумата от двата града. Защо днес да се оплакват, че не са заслужавали да се жертват за императора?
отговор Сигнализирай
17
за бомбата
преди 27 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
Напълно си я заслужавахте, след геноцида който устроихте в Китай и Корея, преди да се раздели. Надолу по островите също. Смърт, глад и разрушение, това донесохте в целия тихоокеански регион. Бомбата реши въпроса. От раз. По-точно 2-те.Иначе в големите бомбардировки на Токио и др. за 2-3 дни са загинали над 120000. Не му пукаше на императора Но бомбата го гипсира тотално и реши войната. Който е бил неизбежен, бруто-продуктът на Япония е бил 5% от този на САЩ. Резултатът го показа.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 29 минути
Харесвам 2 Не харесвам 2
Японците не знам дали са я заслужавали, но европейците сега я заслужават напълно и дано я получат!!
отговор Сигнализирай
15
Спокойно !
преди 30 минути
Харесвам 1 Не харесвам 2
Извънземните имат бази на Земята и всеки, който се опита да изстреля радиоактивна ракета, веднага бива засечен и неутрализирана, ракетата се самовзривява над пусковата установка и я унищожава, заразявайки района. Това се случи няколко пъти в Русия : например в Торопец, Тверска област 18 сентября 2024.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 31 минути
Харесвам 2 Не харесвам 1
Заради още два глупави града нямаше да капитулират, ако не бяха загубили Манджурия след обявяване на война от СССР. Саможертвата за императора е нормална за тях, но загубата на империята и Манджурия направи войната за техния император безсмислена.
отговор Сигнализирай
13
Ze nigmar
преди 32 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
https://youtu.be/ikiFrSeiKVE?si=BqNY641hlNI9G9xQ
отговор Сигнализирай
12
Рибентроп Молотов
преди 38 минути
Харесвам 0 Не харесвам 1
Трябваше да ги хвърлят над Москва и Ленинград.
отговор Сигнализирай
11
Бай Коста
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
"Заслужавахме ли атомната бомба?" Напълно си я заслужавахте! Рим, Берлин и Токио почнахте войтата, избихте сума хора, смятахте другите за ***. Убеден съм, че ако бяхте сглобили атомната бомба първи, щяхте да я треснете я в Америка, я в СССР. Трябваше ли президентът на САЩ да загуби милиот свои сънародници, за да спечели войната с вас? Пляс, и ви става ясно, че нямате шанс.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 1
Ако някой продължава да се съмнява - да прочете малко повече за Отряд 731. Има и филми по темата.
отговор Сигнализирай
9
Бъдете Спокойни
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 2
Извънземните имат бази на Земята и всеки, който се опита да изстреля радиоактивна ракета, веднага бива засечен и неутрализирана, ракетата се самовзривява над пусковата установка и я унищожава, заразявайки района. Това се случи няколко пъти в Русия : например в Торопец, Тверска област 18 сентября 2024.
отговор Сигнализирай
Новини