BGONAIR Live

Заслужавахме ли атомната бомба: Публикуват изгубените мемоари на оцелял от Хирошима


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 12 Не харесвам 2
Никой не заслужава това което правят САЩ и Русия и преди тях други империи като Англия или Османската империи, ама така е в живота силния прецаква слабия и така ще бъде и след 5000 години, докато не се затрие тая цивилизация, а после айде хоп на ново, както е ставало и преди. Никой няма нужда от диктатори ама светът е пълен с тях. И никой не може и не иска да направи нищо против тях.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: анонимен1??????????????
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 13 Не харесвам 4
Не, никой не заслужава нещо подобно. но там е работата че има хора прекалено отмъстителни и реваншистки на строени за които животът на обикновените хора не струва нищо. Да не споменаваме с какъв кеф сринаха София до основи. Някой трябва да разбере, че войната не е за хвалба, тя е масово убийство.
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 0 Не харесвам 7
Новини