BGONAIR Live

Русия: Европа е заплаха за мира, но сме готови за преговори


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

26
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 10 Не харесвам 0
Руската шизофрения няма равна
отговор Сигнализирай
25
Един
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 7
Не знам какво се радвате на украинците..след време случаят баба алино ще ви се струва като нещо незначително пред това, което те ще налагат на Европа и в частност на България..
отговор Сигнализирай
24
Един
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 6
Не знам какво се радвате на украинците..след време случаят баба алино ще ви се струва като нещо незначително пред това, което те ще налагат на Европа и в частност на България..
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 5
Не знам какво се радвате на украинците..след време случаят баба алино ще ви се струва като нещо незначително пред това, което те ще налагат на Европа и в частност на България..
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 5
Не знам какво се радвате на украинците..след време случаят баба алино ще ви се струва като нещо незначително пред това, което те ще налагат на Европа и в частност на България..
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
*** мръсни руски
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 10 Не харесвам 1
Заплаха за руский мир е да. Заплаха под формата на дестинация за пермаментна миграция от същия руский мир. От бензиностанция с ракети, до "нямаме бензин и остана 1 орешник". Сега чакам ботовете да налазят с минусите как някво градче(Константиновка) с размерите на Шумен го додрапаха за 4, Ч Е Т Е Р И години при положение, че имаха танкове и тежка артилерия на 30км от него още от 2014та.
отговор Сигнализирай
19
Димов
преди 2 часа
Харесвам 13 Не харесвам 1
Нещастни ватенки. Хвърляте бомби, а Европа е заплаха за мира? Нагли п.... си.
отговор Сигнализирай
18
РУСИЯ Е ОКУПАТОР...
преди 2 часа
Харесвам 12 Не харесвам 1
КОЙ Е ЗАПЛАХАТА - КАКВО ТЪРСЯТ В КЬОНИГСБЕРГ, КРИМ, ВАРНА....????16 ГОЛЕМИ ДЪРЖАВИ БЯХА ОКУПИРАЛИ, И ОШЕ 50 ПО МАЛКИ ДО 1990....
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 14 Не харесвам 1
Конско квичене, дами и господа. Ако не сте чували как звучи :)
отговор Сигнализирай
Новини