BGONAIR Live

За първи път евтанизираха дете под 12 години в Нидерландия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 4 Не харесвам 9
Докато е жив човек, има надежда. Тези са най неприятните човешки същества, особено що се касае за деца, пък и не само. Те не са Господ, за да решават съдбите на хората, това ли искат народите, подобни да решават кой да живее и кой не. Тази група от пенсии, създала закона или придружаваща го и решаваща съдбата му, защо не последва примера му и да си отиде с него. Срам за тези.
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 11 Не харесвам 2
Само човек, който не е виждал как умират близки хора (или животни) в ужасни мъки, може да бъде против евтаназията
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
"Какво ви е заболяването?" ----- ДЦП. Един път с ДЦП, цял живот с ДЦП :)))))))
отговор Сигнализирай
21
генади
преди 5 часа
Харесвам 8 Не харесвам 1
Щеше да бъде странно, ако си позволяваме милосърдие и спестяваме мъките на кучетата и котките си, но не към хората.
отговор Сигнализирай
20
До 21
преди 5 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Какво ви е заболяването?
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 11 Не харесвам 3
"В миналото е имало практика болните и недъгави деца да се убиват или да се изхвърлят в гората да ги изядат дивите животни." ----- Аз съм човек с увреждане. Работя, грижа се за себе си и се справям с живота с известни трудности на всекидневна основа, но все пак се справям. Значи според теб е трябвало да ме оставят в гората, "милосърдно" да ме изядат дивите животни, за да не "си съсипват" родителите ми живота, защото състоянието ми няма да се промени, така ли? Да ти имам логиката, честно.
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Дали Зозо се занимава с cognitive warfare като любител, или е добре заплатен специалист? Има уникална non sequitur сигнатура.
отговор Сигнализирай
17
Abu Darda
преди 5 часа
Харесвам 3 Не харесвам 15
Този, които дава и взема живот е, Аллах (свт). Този, който може да те изцери е, Аллах. И има какви ли не истории на много болни, на които доктори са им давали дни, но още са живи. Това е намеса в такдири иляхи, това което е писано да стане, и напълно не може да е решение. Болките не може да се прекратяват така. Ако тук имаш изпит и мъки, то е защото Аллах е подготвил наградата ти оттатък и ти проявяваш търпение. Иначе, рискувате всеки лабилен психически, при малко зор, да иска да евтаназия.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
анонимен 13 е прав. С уточенението, че тази практика съществува и днес при неуседнали (нецивилизовани, "диваци") племена, в Африка например. Хормоните на следродилната депресия може би помагат на майките да извършат инфантицид.
отговор Сигнализирай
15
Право в целта
преди 5 часа
Харесвам 6 Не харесвам 18
Това представлява безбожното демо(но)критично западно общество. Евтаназията е самоубийство и е в пряко нарушение на шестата Божия заповед. Само Създателят има право да отнеме човешки живот и никой друг, под какъвто и претекст да било. Господ обикновено допуска някой да пострада заради греховете си, за да му спаси душата, като чака от нас покаяние, причастие и ползване от църковните тайнства. Всичко друго е безумие и открит сатанизъм. Бог да вразумява!
отговор Сигнализирай
Новини