BGONAIR Live

Рюте към Путин: Владимир, ще се защитим


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
Хич даже
преди 1 ден
Харесвам 7 Не харесвам 0
Рюте, не си по умен от двете гугутки, начело на ЕС!
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 7 Не харесвам 1
Ще ги замеря с дъгички това обратно недоразумение
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: 17 Нещо ми се струва че бъркаш двата щата
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 4 Не харесвам 1
Няма защита от ядреното оръжие за съжаление.
отговор Сигнализирай
20
Петров
преди 1 ден
Харесвам 8 Не харесвам 0
този Рюте когато и да го изритат ще бъде късно
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 2 Не харесвам 1
Както казва Меркел в онзи виц: "И баба ми имаше златна,сребърна и бронзова тоалетна на всеки етаж от къщата, но като дойдоха руснаците и се *** в коридора..." Рюте, както и ред европейски и руски полицити са просто едни военни комисионери, оправящи бъдещето на децата си в Швейцария...
отговор Сигнализирай
18
Христо Христов
преди 1 ден
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: demo/2 "Тези безмозъчни европейски управници ще доведат населението до пълна мизерия." - е и? нали населението ги избира? Заслужава си го!
отговор Сигнализирай
17
До защитниците на ру
преди 1 ден
Харесвам 2 Не харесвам 9
Явно много ви е къса паметта . Да не би Украйна да е нападнала руските дураци ? Путин щеше да завзема Украйна за три дена , като ден преди нападението казваше , че всеки който си мисли че Русия ще нападне е *** . Путин губи войната , няма капацитет да победи, губи по 35 хил войници всеки месец . Това е безмислена загуба на толкова млади животи , но заради сбърканото его на Путин войниците нямат избор . Няма измъкване -или умираш на фронта или те разстрелват твоите командири .
отговор Сигнализирай
16
Христо Христов
преди 1 ден
Харесвам 8 Не харесвам 1
Плащат милиарди да воюват с Русия, щели да се защитават натовските геюве... Мачкай ги Путине, унищожи ги!
отговор Сигнализирай
15
Тап
преди 1 ден
Харесвам 7 Не харесвам 1
Безсрамно нагли, предизвикват те, нападат те с посредници и когат им отвернеш наглеците твърдят че се защитавали.
отговор Сигнализирай
Новини