BGONAIR Live

Екстремни горещини в Гърция, температурите стигат до 43°


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
Баш европееца
преди 1 ден
Харесвам 2 Не харесвам 0
То и в България не е по хладно
отговор Сигнализирай
12
Явно си малък
преди 1 ден
Харесвам 5 Не харесвам 0
До: анонимен Преди 60+ години лятото беше 30-32 градуса. С годините постепенно се вдигат и след още някоя всичко ще е огън и пепелища.
отговор Сигнализирай
11
до номер 9
преди 1 ден
Харесвам 8 Не харесвам 0
Да ти кажа, предпочитам Кранево, вместо остров Тасос - прекрасен голям плаж със златен пясък срещу каменист плаж; вкусен калкан, чернокоп и миди, добруджански зеленчуци срещу сухите ципура и лаврак; класни хотели като Каса ди Фиоре или Sunny Castle, спрямо базови квартири и хотелчета тип ведомствена база през комунизма на Тасос! Фериботът май е най-впечатляващото приключение там, иначе скука. Остров Крит е вече друго нещо, но там и цените са други! Хубави места има и в България, и в Гърция!
отговор Сигнализирай
10
до номер 6
преди 1 ден
Харесвам 6 Не харесвам 1
Ти къде яде таратор за 9 евро?! В някакво заведение имало за 9 евро и айде - навсякъде било по толкова значи. Доста плоско мислене. По същата логика - малка бира на Миконос е 10 евро най-евтината, значи навсякъде в Гърция е 10 евро, така ли?! Ползвайте ги тия глави за мислене, не само за украса!
отговор Сигнализирай
9
турист
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 2
Ми то Гърция е обширно понятие... докато - Тасос, се брои Рило- Родопски масив, Крит си е направо Египет. Трудно ще откажете българина от морето там, като го прилъгвате с пансион на Кранево за 50 евро.
отговор Сигнализирай
8
Абе
преди 1 ден
Харесвам 5 Не харесвам 1
за това не разбирам тези, които ходят сега в Турция и Гърция. В Тенерифе температурите са много по-добре. Е има камъняк.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 8 Не харесвам 3
Интересно как едно време на това му се викаше лято..
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 10 Не харесвам 2
Екстремни цени в България, таратора стигна до 9 евро
отговор Сигнализирай
5
Сатана
преди 1 ден
Харесвам 4 Не харесвам 4
Нормални температури тъкмо за плаж да се изпечеш за нула време .
отговор Сигнализирай
4
до 1
преди 1 ден
Харесвам 12 Не харесвам 1
Именно, такива и по-високи температури са нормални за Гърция и Турция по това време на годината, грък няма да видиш на слънце в тия жеги, само българи, македонци и албанци са по плажовете и се пекат като гущери! Гърците са по кафенетата, играят си табла и си въртят броениците! На плаж в Гърция се ходи юни и септември!
отговор Сигнализирай
Новини