BGONAIR Live

Кадри от Сеута предизвикаха бурни реакции в САЩ: Испания е на ръба на гражданска война


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

40
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 19 Не харесвам 0
като цяло това си е изцяло организирана првокация от страна на Мароко, ама то отдавна си имат спорове за испанските територии в северна африка, иначе града е със специален статут и испанското правителство няма проблем да въведе граничен контрол при преминаване на Гибралтар
отговор Сигнализирай
39
коментар
преди 2 часа
Харесвам 14 Не харесвам 0
Абсолютно е прав предишния коментар, че САЩ са помогнали нашествието от марокански скакалци.
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 17 Не харесвам 0
До: анонимен 8 - Не приятелю. Финансовата тегоба от хрантутниците на помощи е най-малкото зло. По-страшно е това, че тези пришълци фанатично държат на своите дивашки нрави и примитивни обичаи, убедени са, че трябва да ги налагат навсякъде по света и освен това се размножават като зайци.
отговор Сигнализирай
37
Зозо
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 11
Е така иранците ще бегат към Масква, кога Тромпета ги разбомби окончателно :)))))))
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 1
До: пияница мистикПшяницата объркал си се,не е 4 сутринта
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 17 Не харесвам 1
Обикновено групите от мигранти са малки, а тук са се събрали минимум 50 000 човека, така твърдят някои западни медии. Това няма как да стане без предварителна организация. От една страна Мароко е пръв приятел на САЩ и местните власти не са си мръднали пръста да спрат тези хора, от друга страна Испания не слуша в последно време и трябва да бъде наказана и така що пък Тръмп да не направи една малка мръсотийка на Испания. Това е организирано от САЩ.
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 8 Не харесвам 5
Всичко се прави от САЩ и Русия!
отговор Сигнализирай
33
Айде
преди 2 часа
Харесвам 16 Не харесвам 0
Да и честито на Либерална Испания и да пият една бира за здравето на баба Меркел и Фрау дерлайнен
отговор Сигнализирай
32
!
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: пияница мистик Винокуров и хохличенко са на същито мнение операция на кгб,
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
До: Мислещ - Неслучайно философите от 18-и-началото на 19-и век разсъждават по темата за "здравословния егоизъм" и разрушителния такъв, като подчертават, че тези два вида егоизъм са характерни не само за отделния човек, но и за цели нации.
отговор Сигнализирай
Новини