BGONAIR Live

Вдовици и ясновидци превърнаха окултното в бизнес за милиарди в Русия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
До 14. Де са тези качествени астролози, който има излишни пари им ги дава, който има гънки в сивото вещество, с такива не се занимава.:))
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
До 17, няма пък :) Обичам да дразня плиткоумни като теб :) Не ти харесва, че си зла, пр00стa и необразована :) Еми такава си :) Заради теб страда цялата страна :)
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 1
44% от морското застраховане се държи от британски компании, БВП на Великобритания се формира основно от застрахователни услуги, Великобритания няма никаква икономика и почти нищо не произвежда. Застраховането носи огромни печалби. Но! Тук има едно малко "но"! След ударите на Русия по пристанищата в Одеса, Николаев и Измаил застраховката скочи 5 пъти, а ако сега и някои кораби започнат да потъват, тогава премията така ще скочи, че никой повече няма да може да си позволи да застрахова.
отговор Сигнализирай
16
Значи
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Пропагандата се мъчи да превърне изключенията в масовост. Със същата логика можем да приемем, че всички украинци са наркомани, щото на фронта масово се друсат, и то фоказано, а украинските вдовици и те драпат за заветните пари от зеленски.
отговор Сигнализирай
15
До 6
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: До 4"А ти на кого вярваш? На CNN, BBC и FOX??" А ти? Нека да позная без да съм ясновидец. На Первий Канал, НТВ, Россия 1, Russia Today... Нали познах? Можеш да не отговаряш!
отговор Сигнализирай
14
Михаил Карпин
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 2
Българите скоро пак ще сте под руско влияние
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
А у нас с магии крадат имоти и бизнеси, и унищожават животи
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 2
13.4 милиона британци живеят под границата на бедността, 6 милиона в абсолютна бедност. 13.4 милиона са 21% от населението на Великобритания.
отговор Сигнализирай
11
Шабана Махмуд
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Как ще ги стигнем англичаните? Много лесно, като ви изпратят цялата мигрантска зган според дъблинският регламент, ще ги настигнете, че и ще ги разминете англо-пакитата.
отговор Сигнализирай
10
Хахахахахахахаха
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 2
До 11, ти явно си от онези с бавното развитие. Обида за България няма :) Има само за онези с празното междуушноп пространство, което се мъчат да запълнят със шарлатански вярвания. Нали сте традиционни, бе, бухал? Нали смейство. Нали сте християни... Хахахахахахахахахахаха прoстaцu!
отговор Сигнализирай
Новини