Най-голямото търговско изложение на игралната индустрия за Централна и Източна Европа BEGE и конференцията EEGS, които се провеждат за 14-и път в София, и тази година събират десетки компании от Европа, САЩ и Азия, както и най-авторитетните експерти от игралната индустрия. Събитията ще се проведат на 22 и 23 ноември в Интер Експо Център София и ще обединят за пореден път бранша.
Двете събития се организират от първата в страната браншова организация – Асоциацията на игралната индустрия на България, която е създадена през 1992 година с цел да съдейства за издигане професионалното ниво на игралната индустрия в страната, за утвърждаването на авторитета ѝ пред международни организации, както и за поддържането на добри институционални взаимоотношения.
Тази година изложители на BEGE са компании от държави на три континента, сред които Италия, Германия, Чехия, Китай, Великобритания, Словения, Нидерландия, Франция, Малта, Канада и САЩ, както и най-големите български фирми производители и доставчици на игрални решения. Така BEGE създава условия за установяване на нови бизнес отношения с по-широка перспектива, както и за затвърждаване на съществуващи партньорства. По време на изложението, в рамките на иновативна Proximity зона, ще има стрийминг платформа за интервюта и презентации, които ще бъдат излъчвани онлайн по време на събитието, за да може широката аудитория да стане съпричастна към случващото се по време на експото.
BEGE 2023 има вълнуваща програма, включваща раздаването на традиционните награди BEGE Awards. Тази година те ще се проведат в нов формат и ще бъдат раздадени на специална церемония на 21 ноември, ден преди старта на изложението, в присъствието на висшия мениджмънт на компании, лицензирани за работа в България. На наградите ще бъдат отличени най-изявените лидери и най-големите постижения в игралната индустрия, които ще бъдат селектирани от международно жури от авторитетни експерти в бранша.
Същевременно по време на Източноевропейската конференция на игралната индустрия (EEGS) ще бъдат засегнати теми като отговорна игрa, регулации в различните юрисдикции, технологичен напредък и използването на изкуствения интелект (AI), представени от лектори от близо 20 държави, сред които Великобритания, Дания, Швеция, Нидерландия, Гърция, Германия, Швейцария и Мексико.
Като част от програмата майсторският клас International Masters of Gaming Law и „Кръглата маса на регулаторите“ ще предложат ценна информация и решения относно регулациите на индустрията в различни юрисдикции, като се разглеждат предизвикателствата пред тях, както и намирането на най-добрите решения.
Предхождащи BEGE събития ще допълнят цялостното представяне на индустрията в различните ѝ вертикали. Майсторският клас на 20 ноември ще засегне маркетирането на игралните продукти, а на Афилиейт конференцията, която ще се проведе на 21 ноември, ще присъстват най-авторитетните експерти в областта и водещи онлайн оператори.
Лидери в игралния сектор, сред които EGT, Telematic Interactive, Amusnet, Novomatic, CT Interactive, Oddin.gg, GLI, Oddin, Altenar, Noda Gaming и BetConstruct, се включиха като спонсори на тазгодишните съпътстващи събития, като по този начин изразяват подкрепата си за развитието на индустрията.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Nvidia и Meta подкрепиха още една седмица с ръст за S&P 500 и Nasdaq
Киев опитва да окаже влияние в близкото обкръжение на Владимир Путин
Китай отново е водещият препъникамък при продажбите на германките автомобилни марки
АПИ планира първия цялостен ремонт на Аспаруховия мост във Варна
Унгария създава агенция за възстановяване на изгубени активи от ерата на Орбан
Европа се връща към волатилността в сянката на скъпия петрол
Рецепта за домашен сироп от бъз
ЕС обмисля дистанционен контрол на скоростта на колите от Космоса
Климатици върху катедралата във Варна възмутиха местните хора
Зодиите, които избират любов за цял живот
Хората, родени на тези дати, може да станат богати и известни
Слави Трифонов: Радев страда от раздвоение на личността
Спортът по телевизията днес, 11 юли
Мачовете по телевизията днес, 11 юли
Де Ла Фуенте: Ние сме единствените, способни да бием Франция!
Златната резерва Мерино удари отново! Испания е на полуфинал
Яник Синер размаза Джокович и се класира за финала на Уимбълдън
Лудогорец с нова победа, тресна албанци
Любовен хороскоп за 13 – 19 юли 2026
Италианска шоколадова торта с череши и рикота
Нумерологична прогноза за 11 юли
10 сигнала, че детето е слънчасало
3 лесни рецепти за постна яхния
Бързо сладко от смокини с ванилия
България, Гърция и Румъния се сблъскват с траен демографски спад
АПИ планира цялостен ремонт на Аспаруховия мост във Варна
България влиза под засилен европейски контрол заради висок бюджетен дефицит, какво следва
Китай и Русия в тайно съдружие се готвят за световна война
Дацов: Данъчната ни система е сред най-добрите в Европа - не товари бизнеса
Евростат: Половината гърци не могат да покрият неочаквани разходи, най-висок дял в ЕС
Престоят в Космоса може да ускори стареенето, твърдят учени
Биолози разкриха как виждат морските звезди
Китай засне за първи път неуловимата „квазилуна“ на Земята
Blue Origin търси външно финансиране от 10 милиарда долара
НАСА е забранила на астронавтите да говорят за извънземни на Луната
НАСА търси доброволци за симулация на живот на Луната и Марс