Леонардо ди Каприо наближава 40-те, но все още има онова хлапашко излъчване, което бе характерно за героите му в „Титаник" и „Ромео и Жулиета". Актьорът с афинитет към моделки е отдаден изцяло на кариерата си и не е намерил своята половинка. Дали ще се превърне в по-младо копие на Джордж Клуни, който също упорито отказва да сложи халката?
Защо Лео още е сам и какво го мотивира да дава всичко от себе си на снимачната площадка, ще разберете от новия брой на сп. Esquire. Мъжката медия от години радва читателите си, като съблича на корицата и страниците си сексапилни дами, ала напоследък дава трибуна за изява и на господата. А Лео има какво да каже и напълно заслужава мястото си на корицата на списанието.
Акценти от интервюто вижте тук:
За това, че се чувства добре в кожата си: През последните години се чувствам перфектно в кожата си. Понякога си мислиш: „Е, ако не ме харесват такъв, м*йната им". Какво да направя? Мисля, че не трябва да впечатлявам никого. Човек трябва да си задава следните въпроси: Какъв искам да бъда? Какво искам да правя? Какво ме прави истински щастлив? И аз научих отговорите им за себе си. Знам, че искам да бъда точно на мястото, на което съм и да правя това, което правя.
За това, че все още е необвързан: Това, че покрай снимките прекарвам по шест месеца в Мароко и на други места, не е много добре за една връзка.
За това какво го мотивира: Винаги съм се чувствал като „втора категория" човек, защото не съм имал достатъчно хубави дрехи или косата ми не е изглеждала идеално. И тогава трябва да разбереш, че ако прекрачиш вратата, ще спечелиш от лотарията. Когато започнеш да работиш за кариерата си, тогава ще спечелиш. И постоянно си мисля, че трябва да давам най-доброто от себе си, защото съм започнал да градя своята кариера и не трябва да изпускам тази златна възможност. Ето това ме мотивира да продължавам напред.
За ранния си успех: Наистина не разбирах какво е славата. Не разбирах какво е да си част от голям хит и точно колко голям хит е „Титаник" в сравнение с другите успешни филми. Няма правило за това. Нямаше кой да ме насочи по време на успеха ми и кой да ми казва как да бъда нормален, когато всички останали се държат с мен, сякаш съм нещо различно.
А черно-белите небрежни снимки са в галерията на Tialoto.bg

SpaceX снижи целите си за оценка до 1,8 трилиона долара при IPO
Русия изпрати елитни оператори на дронове да спасяват логистиката за южния фронт
Европейските индекси търсят посоката, докато инвеститорите анализират думите на Тръмп
Печалбата на банките у нас расте с 600 хил. евро до 677 млн. евро в края на април
Експерт: Ебола върлува в Африка след спирането на програмата USAID
Тръмп очерта условия за решаването на кризата в Близкия изток и се готви за решение
Късна емисия
"Лудогорец" се добра до евротурнирите след драма с дузпи срещу "Локомотив" (Пловдив)
Пушенето в България: Навик, който започва твърде рано
Пране на пари, оръжие, натиск от Украйна?: Къде е "заровено кучето" в казуса с "Баба Алино"
Косич: Направихме израстване, но това не бе достатъчно за Европа
ОФИЦИАЛНО: Антъни Гордън е играч на Барса + ВИДЕО
Чудо в Париж! 19-годишен бразилец изрита Джокович от 0:2 сета!
Лудогорец е свикнал да печели и пак ще бъде на върха!
ЦСКА пуска сезонни билети за 3000 евро! + СНИМКА
След голяма мъка с дузпи: Лудогорец се докопа до Европа!
На 30 май празнуват Емил, Емилия и Ема!
Най-добрите професии за всяка зодия
Дневен хороскоп за 30 май, събота
Задължителни неща, които се носят на Задушница
Institut Esthederm събра изкуство, наука и експерти в разговор за жената във времето
Месечен хороскоп за юни 2026
България е №1 в Европа по нетен доход от заплата от 100 000 евро
Разминаване: бизнесът търси много шофьори, но в гимназиите 12 хиляди ще учат за ресторанти и IT
Костов: За мен демократичната общност има вече кандидат за президент в лицето на Гюров
Райският газ и „кристалите“ остават проблем сред младите
В ресторантите в Гърция стана скъпо - туристи избират уличната храна и супермаркетите
Руският химн отново прозвуча на европейски шампионат във Варна, украинка си запуши ушите
Испания и ЕС представиха нов квантов суперкомпютър на стойност 10 млн. евро
Поколението Z и AI: Кои професии са защитени от изчезване
Каква ще бъде слънчевата активност през уикенда (30-31 май)
НАСА стартира нов проект за отглеждане на стволови клетки на борда на МКС
Има ли извънземни на екзопланетата K2-18b? Учени я сканираха за сигнали
НАСА ще обяви екипажа на мисията „Артемида III“ на 9 юни