Едни от любимите родни звезди, които от години избират "Градина" за заслужената си морска почивка и които винаги тайничко се надяваме да срещнем , когато отидем на къмпинга, споделиха едни от най-незабравимите си истории, с които свързват "Къмпинг Градина".
Красавицата Диляна Попова и певецът Орлин Павлов, които съвсем наскоро пуснаха свой съвместен сингъл "Днес е по-добре", и известният актьор и режисьор Ники Илиев, споделиха за всички свои фенове любопитни преживявания от своите летни прикючения за игра на къмпинга "Солени морски истории".
Самият Орлин Павлов се върна назад в годините и разказа за случка с група КАФФЕ.
"След едно страхотно лято на Градина с група КАФФЕ преди може би десет години, в края на сезона, когато вече нямаше палатки, нямаше вече нищо, ние се събрахме и отидохме символично да изпратим лятото, сигурно е било средата или краят на септември, вече беше есен. Стояхме на плажа, гледахме в морето, беше ни много мъчно, пяхме, танцувахме. Говорихме си, че някой ден може би всеки един от нас след години ще се върне на същото място, вече със семейството и децата си. И ето, факт, че вече всички сме семейни с по едно или повече деца, но това, което все още ни свързва, освен, разбира се, музиката, е плажът на "Къмпинг Градина" и всички тези незабравими емоции. Някой ден сигурно и децата ни ще правят своите спомени на това място.", разказва Орлин.
Срещата на Ники Илиев с плажа е от миналата година, когато той попада на къмпинга на път към локацията, на която трябва да заснеме част от филма си "Завръщане". Въпреки първоначалния план, магията на местността пленява него и екипа му и всички са единодушни – сцената ще се заснеме на плажа на красивия залив.
"Бяхме отседнали в "Къмпинг Градина" и вечерта преди снимките си направихме разходка из къмпинга и местността. Спокойствието, звездите, морският бриз – всичко беше извадено като от филм, а малко по-късно, заедно с другите двама продуценти на филма – Башар Рахал и Богомир Грозев, посетихме и едно от заведенията в местността.
На следващия ден отидохме до първоначалната локация, където трябваше да снимаме сцена от „Завръщане“. Но магията я нямаше или поне не беше толкова силна. След кратък размисъл взехме единодушно решение да се върнем на „Градина“ и именно там да заснемем необходимите кадри. Снимахме до ранния следобед, а след края на работния процес останахме на плажа, където се отдадохме на заслужена почивка. Тогава си казах, че ми се иска да се върна там, този път за повече време, защото някак преоткрих мястото“, спомня си Ники Илиев.
Самата Диляна Попова пък призна, че не може да избере само една история, затова сподели чувството, с което свързва "Градина", а именно – свобода.
"Това е любимият ми плаж, а чувството, което ти дава е просто несравнимо. Чувстваш се свободен и спокоен. А залезите...о, да, залезите! На много малко места в света съм виждала толкова красиви залези, колкото тези на "Градина". Щастлива съм, че детето ми прекарва летата там и има възможност за истинско детство“.
Солените си морски истории разказаха и десетки почитатели и редовни гости на „Къмпинг Градина“, а звездното жури Диляна Попова и Ники Илиев избраха двамата с най-впечатляващи истории, които спечелиха почивка в луксозните морски къщички на къмпинга.
Разказите им може да прочетете във Facebook страницата на "Къмпинг Градина"

Учен: С планирането на градовете с дигитални двойници се избягват грешки
С призив за „бърза писта“ парламентът одобри на първо четене достъпа на граждани до ДЦК
Китай призова големите банки да ограничат междубанковото кредитиране
Британската икономика се е свила с 0,1% през април, притисната от войната в Иран
Най-ексклузивният Maserati на годината отдава почит на 100 години автомобилна история
Нагел: ЕЦБ е готова да повиши лихвените проценти и през юли, ако се наложи
4 зодии с голям късмет и финансово благополучие в седмицата 15-21 юни 2026
Полицаи с дронове следят за гонки и превишена скорост в Бургаско (+ВИДЕО)
10 храни, които намаляват на подуването на корема през лятото
Млечните продукти поскъпват заради дефицит на суровина и спорна заповед на БАБХ
Костадинов: Турция поиска парче от българските земи
Мачовете по телевизията днес, 12 юни
Левски пред трансферен удар за 2.5 млн. евро: Взима "мозъка" на Астана
Спортът по телевизията днес, 12 юни
Левски има сили за пробив в Европа, но се нуждае от централен защитник и таран
Чехия реализира първия подобен гол на Световно първенство от 1998 година
Леката атлетика и балетът са нейният свят, но днес Ивона се бори за живота си
Не губим приятели след 40. Просто животът ги пренарежда
Бифана (Bifana) – сочен португалски сандвич с месо
Венера преминава в Лъв на 13 юни: Любов, страст и малко ревност
3 напитки, които стимулират метаболизма веднага след ставане
ИГРА: Участвайте и можете да спечелите страхотни награди от филма „Играта на играчките 5“
Нумерологична прогноза за 12 юни
Ново: Вземат ни контролни точки и при глоби с фиш
Съдът във Варна образува дело срещу спирането на проект за вятърен парк край Добрич
Варненец пропищя от денонощно бучащите коли и мотори: "Децата ми се будят по 10 пъти"
67 пожара потушени за денонощие в страната
Цената на петрола падна с над 2% след отказа на Тръмп да удари Иран
Попфолка осиротя: Отиде си Никсън - детето чудо от края на 90-те
Кой е Андре Дъглас – астронавтът от мисията „Артемида III“?
Седмица в астрофотографията: От съединението на Венера и Юпитер до космическите облаци
Как се е появил полът: AI моделира интимния живот на първите животни на Земята
Нова генна терапия за аутизъм показва обещаващи резултати
Лунен метеорит разкрива историята на три древни сблъсъка
Могат ли милион сателита с AI да предизвикат хаос в орбита? Мъск не мисли така