BGONAIR Live

Тенденции при чантите за лятото


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
Бивш от МВР76
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
До 10. Гнусна и Чистокръвна МААННГАЛКО надежда ддойчева с Грознио и Увиснал Нос(типично цииганска черта), че дали "русото платине" е точно твоя цвет за коса. РаториЧен въпрос. Майка Ми, че Бялата и Симпатична Българка се боядисва с таков некаков цвет , че такОва , че русо платине , че дори изцяло русо, но е Бяла Българка. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
10
Мангалката дойчева
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
!!! nadezhda doycheva !!! Използвайте гугъл. Отиди на изображения. Фейскенефбук (фейсбук). СНИМКА. Ето я Гнусната Мааннгалка и Чистокръвна Цииганка надежда ддойчева с Грознио и Увиснал Нос(Типично Цииганска Черта). Откъде го вадиш това самочувствие.
отговор Сигнализирай
9
Бивш от МВР76
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
До 4. Джоревец съм, но най много се радвам, че Майка Ми е Бяла и Симпатична Българка, но откакто се помним е Еванелистка. Да Бъде Благословена. Нали знаете, че Майка е само една, а бащи много. Поздрави от Сашко от Перник за Гнусната и Чистокръвна МААННГАЛКА надеждо ддойчева(знам, че четеш) с Грознио и Увиснал Нос(типично цииганска черта).
отговор Сигнализирай
8
Бивш от МВР76
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
До 4. Джоревец съм, но най много се радвам, че Майка Ми е Бяла и Симпатична Българка, но откакто се помним е Еванелистка. Да Бъде Благословена. Нали знаете, че Майка е само една, а бащи много. Поздрави от Сашко от Перник за Гнусната и Чистокръвна МААННГАЛКА надеждо ддойчева(знам, че четеш) с Грознио и Увиснал Нос(типично цииганска черта).
отговор Сигнализирай
7
Бивш от МВР76
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
До 4. Джоревец съм, но най много се радвам, че Майка Ми е Бяла и Симпатична Българка, но откакто се помним е Еванелистка. Да Бъде Благословена. Нали знаете, че Майка е само една, а бащи много. Поздрави от Сашко от Перник за Гнусната и Чистокръвна МААННГАЛКА надеждо ддойчева(знам, че четеш) с Грознио и Увиснал Нос(типично цииганска черта).
отговор Сигнализирай
6
Бивш от МВР76
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
До 4. Гнусна и Чистокръвна МААННГАЛКО надежда ддойчева с Грознио и Увиснал Нос(типично цииганска черта), че дали "русото платине" е точно твоя цвет за коса. РаториЧен въпрос. Майка Ми, че Бялата и Симпатична Българка се боядисва с таков некаков цвет , че такОва , че русо платине , че дори изцяло русо, но е Бяла Българка. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
5
Бивш от МВР76
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
До 4. У сатаниската платформа тик ток търсете "Sande Sandov"(от тик ток може да ме намерите) на профилната снимка съм отлево, но имам и други снимки. Да станем "приятели". Писах преди време на Гнусната и Чистокръвна МААННГАЛКА "nadezhda doycheva" с Грознио и Увиснал Нос(Типично Цииганска Черта) она па си затри профило от сатанинската платформа тик ток. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
4
Мангалката дойчева
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
!!! nadezhda doycheva !!! Използвайте гугъл. Отиди на изображения. Фейскенефбук (фейсбук). СНИМКА. Ето я Гнусната Мааннгалка и Чистокръвна Цииганка надежда ддойчева с Грознио и Увиснал Нос(Типично Цииганска Черта). Откъде го вадиш това самочувствие.
отговор Сигнализирай
3
Бивш от МВР76
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Знаеш ли(Мммооддераторчето), че съм Джоревец. Най много се радвам, че Майка Ми е Бяла и Симпатична Българка(57-ми набор), но откакто се помним е Еванелистка. Да Бъде Благословена. Тоя цииганин баща ми(50-ти набор) с грознио и увиснал(типично цииганска черта) е пенсионер от ДМЗ Ленин у Перник. Млад се пенсионира. Взима голема пенсия. Поздрави от Сашко от Перник за Гнусната и Чистокръвна МААННГАЛКА надеждо ддойчева с Грознио и Увиснал Нос(типично цииганска черта).
отговор Сигнализирай
2
Бивш от МВР76
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
У сатаниската платформа тик ток търсете "Sande Sandov"(от тик ток може да ме намерите) на профилната снимка съм отлево, но имам и други снимки. Да станем "приятели". Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
Новини