BGONAIR Live

Доказаха ли, че има живот на Марс?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
Stormwind
преди 23 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Oсновният проблем на системата наречена отвън "Господарят на вятъра" е в особено жестока фрактална ядка, чието формирование е скорошно и със съвсем скоро осъзнати причинно следствени връзки! Споменатата фрактална ядка е противоестествено формирана от събития имащи неестествен и извънземен произход и ще бъде екстрактната и премахната от протеанска група осъзнала нейното формиране и убийствен произход!
отговор Сигнализирай
12
Stormwind
преди 31 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Поради положението си в края на галактически лъч слънчевата система около Хелиус Бета има особено богато натрупване на потоци на Ричи от които обира влияние от целият лъч и два съседни поради което биоразнообразието на трите планети формиращи "Господаря на вятъра" системата е огромно и оказва влияние върху огромна част от галактиката посредством редовният трансфер през лисиците на потоци на Ричи, слънчеви ветрове и влияния! Енергийната матрица на "Господаря на вятъра" е изключително могъща....
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 36 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Нали Елон Мъск е от там.
отговор Сигнализирай
10
маке Марс нюз
преди 37 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
македонците отдавна , от хилядолетия сме заселили Марс , има гори , небостъргачи , океани със супер плажове . американците още се чудят имало ли живот там . просто ние сме от другата страна на Марс бе
отговор Сигнализирай
9
Stormwind
преди 38 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Истината е, че в различни етапи на геоложкото си развитие и на трите планети Марс,Венера, Земя е имало периоди на процъфтяващ органичен живот! В момента това е факт само на планетата Земя при определени условия обаче, че този живот е под опасност от действията на един доста глупав вид! И не боговете не са полудели освен един и хората не са точно луди освен едни!Не е случайно, че тази слънчева система и трите терраформа планети биват наречени в галактиката "Господарят на вятъра" Малкият такъв....
отговор Сигнализирай
8
Констатация
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
По-важно е, дали е Имало???
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
Е то на Земята вече няма живот, та на Марс ли да има?
отговор Сигнализирай
6
Нефтът също
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Нефтът също е макромолекулен водород - октан - обаче не е доказателство за живот
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 12 Не харесвам 0
Това е първата планета, която сме съсипали. Останки от цивилизацията е избягала на Земята, където е дееволюирала.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 7
Kakвo нu uнтepecyвa тoвa нac, нopмaлнuтe xopa?
отговор Сигнализирай
Новини