IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Певиците от "Pussy Riot" не искат да бъдат помилвани


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

96
за 104
преди 12 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
До за 98За да ти бъде помогнато трябва да се покаеш първо и да пречистиш сърцето си от омразата, която го изпълва.
отговор Сигнализирай
95
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Путин няма отношение към случая. Присъдата е издадена от руския независим съд. Путин не се бърка там. Ако някой обвини съда, че не е независим, ще иде и той в колонията при тези трите.
отговор Сигнализирай
94
за 98
преди 12 години
Харесвам 0 Не харесвам 3
Като не можеш да помогнеш на бездуховните си братя, какво изобщо търсиш тук? Ти изобщо не си вярващ, а най-обикновен лицемер.
отговор Сигнализирай
93
тъжно
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 8
Всеки който мисли , че тази присъда е нормална за 21 век, нека само за миг да си помисли, ако неговото дете - бъда на мястото на тези политически затворници - дали ще смята че присъдата е справедлива?
отговор Сигнализирай
92
за 99
преди 12 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
До за 93Доста си смешен, като някакъв истерик си. Бездуховността до това води. Ако се покаеш и намериш мир със себе си, ще се промениш за добро.
отговор Сигнализирай
91
за 98
преди 12 години
Харесвам 0 Не харесвам 3
Не богохулствай.
отговор Сигнализирай
90
за 93
преди 12 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
Охо, сега взе и да крещиш. Като истински вярващ. Толкова ти беше вярата - пропука се още при първото изпитание. Отивай да искаш прошка от поповете-търгаши, а аз ще искам прошка от Бог. Дано успееш да намериш пътя братко, защото сега тънеш в тъмнина.
отговор Сигнализирай
89
за 94
преди 12 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
До до 8Аз съм уверен, че цял ден ще бълваш тук бездуховност, но това си е твой проблем. Съчувствам ти, но не мога да ти помогна.
отговор Сигнализирай
88
Богомил Трайков
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 8
Джуджето Путин е новия диктатор в Европа след Лукашенко. Те всички диктатори са джуджета и страдат от страшни комплекси за ръста си. Примери - Сталин, Хитлер, Мусолини, Чан Кай ***, мао и др. Някой от тях ходят с обувки на висок ток. Вижте снимките на това отмъститено джудже в руската преса. Винаги го снимат от долу за да не се види ръста му. Но се прави на мъж. Лети със самолети (кой му пере гащите незнам), влиза в подводници и там му е добре за ръста, няма да има синини по главата, и т.н.
отговор Сигнализирай
87
Cock Riot
преди 12 години
Харесвам 1 Не харесвам 8
Да вземат да идат в България, там да забият една Пънк-молитва за спасение от ББ (банкянски батал) Гледах песента в YouTube. Не видях нищо обидно за църквата, само се казваше, че един преблагочестив поп се моли на Путин вместо на Бог.
отговор Сигнализирай
Новини