Бритни Спиърс все още е алкохоличка, съобщи Sound Generator. Изпълнителката изперка тотално по време на развода си, но успя да се стабилизира (или поне така ни казаха). Все пак поп звездата не е спечелила битката и продължава да се бори... а може би просто си кърка за кеф без да и пука.
Човекът който я изпорти не е кой да е, ами на новото гадже на Бритни, което тя срещнала на сбирките на анонимните алкохолици. Това започва да прилича много на латиноамерикански сериал, но поне някой ден ако филмират живота на поп принцесата ще имат доста материал.
Новото гадже на Бритни се казва Джон Съндал (John Sundahl). Той я е консултирал по време на срещите на анонимните алкохолици и така е се е намърдал до нея. Класически трик за свалка - хванал я е слаба и уязвима.
На въпроса зададен от журналисти дали Бритни има още проблеми с алкохола, Джон отговорил ясно "Да, тя още пие и се опитва да пребори проблемите си."
Жалко, точно си мислехме, че Бритни вече е добре и ни подготвя албумче, ама се оказа че не било точно така. Всъщност албумчето си се подготвя, а ние се надяваме да оздравее до излизането му.
Ако си обръсне главата на сцената по време на турне, може да травмира наистина сериозно феновете си.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Бритни все още е алкохоличка
Новото й гадже я изпорти пред журналистите
10.07.2007 | 13:18 ч. Обновена: 23.04.2025 | 07:41 ч.
0

Новини
-
ММС и МВР работят съвместно, за да ограничат агресията сред младите
-
Сбогуваме се с Асен Григоров на 26 май
-
Русия и Украйна си размениха по още 307 войници
-
Отвара от джинджифил - за баланс на кръвната захар и силен имунитет
-
Нито Пражка пролет, нито ГУЛАГ: Ето как Русия на Путин пренаписва историята, за да оправдае войните си
-
Орбан: Ако стане членка на ЕС, Украйна ще попие всичките ни пари
-
Семейство в Германия хвърли близо 20 хил. евро в търсене на изгубената си котка
-
Актьорът Станислав Яневски от "Хари Потър" е бил откаран по спешност в болница
-
Лавров: Мерц демонстрира голям цинизъм
-
С въвеждането на еврото цената на полицата ще бъде в лева и евро за година
-
Войната ще приключи до юли, но Украйна върви към грузински сценарий
-
Загубите от стачката в София са поне за 45 млн. лв., тях кой ще ги плати?
-
Радев сезира КС и поиска да се обяви за "нищожен" отказа на НС да разгледа референдума
-
Америка не може да си позволи да защити Европа от Русия
-
В Русия примамват украинските военнопленници: Елате на наша страна, за да превземем Европа заедно
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата