Има някои неща, които младите правят без да могат после да ги обяснят. Поредно доказателство за това е случаят с Джъстин Тимбърлейк и Бритни Спиърс.
Без никаква логика Джъстин предложи на Бритни да запишат заедно песен. След това направи така, че цяла седмица Тимбъленд да работи само и единствено за тях. От своя страна, отново без никаква логика, Бритни, за която Джъстин се застъпи още докато тя беше в клиника, отказа записите на съвместната им песен в последния момент.
Ето така правят всички жени!
„Въпреки че графикът на Тимбаленд е изключително натоварен, той успя да си освободи цяла седмица, в която да записва с Джъстин и Бритни. Тя обаче внезапно отмени срещата и се отказа от песента. Това можеше да е шансът на живота й. Можеше дори да открие наградите на МТВ и да смае целия свят. Сега – нищо“, възмущава се близък на Тимбаленд пред Ню Йорк Поуст.
Звукозаписната компания на Бритни, които подготвят завръщането й със солово парче, са изключително притеснени от неадекватните решения на певицата. Те се надяват тя да оцени жеста на Джъстин, който написа песен за нея и да се възползва от този шанс.
Не се знае кой щеше да спечели повече от въпросната съвместна песен, но си мислим, че нямаше да е нито лудата Бритни, нито по-лошото копие на Майкъл Джексън. Най-вероятно, огромното парче торта щеше да се падне на Тимбаленд.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Старата любов ръжда не хваща, ама друг път
Джъстин се предложи на Бритни, а тя се фръцна като девственица
24.08.2007 | 15:17 ч. Обновена: 27.05.2025 | 00:52 ч.
0

Новини
-
„Хормонална диета“ – новият хит в отслабването
-
Силна магнитна буря ни удря днес
-
Как Северна Корея провали пускането на военен кораб на вода?
-
Борбата за американското участие във венецуелския петрол
-
Застрахователната култура на българите се повишава
-
На 1 януари 2026 г. България ще се събуди с 2 млрд. по-богата, ако се присъединим в Еврозоната
-
Плугчиева с оценка: Влизаме в Еврозоната в най-неподходящия момент
-
Путин: Западът иска да задуши Русия, така че ние трябва да отвърнем
-
Макрон след шамара от Бриджит: Шегувахме се, както често правим
-
Борис Бонев: Беше грешка, че подкрепихме Терзиев, по-зле е от Фандъкова
-
Румен Радев с опасение: Цените ще се вдигнат след излизане на доклада за еврото
-
На 1 януари 2026 г. България ще се събуди с 2 млрд. по-богата, ако се присъединим в Еврозоната
-
Тръмп: Не съм доволен от Путин, какво, по дяволите, става с него?
-
Христо Грозев: Български журналист е вербуван от руското ГРУ
-
Желязков отсече: Времето на политическия дебат за еврото беше през 1997 година
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата