Близо 10 000 души се събраха на снощния концерт на звездите на Пайнер на площад Батенберг в столицата, с който се отбеляза втория рожден ден на телевизия Планета HD. Феновете аплодираха своите любимци, които отдавна не бяха излизали пред толкова многобройна публика и видимо бяха развълнувани.
Първа на площада пристигна Ивана, а малко след това зад сцената паркира и шефът на музикалната компания инж. Митко Димитров. Той бе придружаван от съпругата си Мария и внука им.
Малко след 19.00 часа, под лъчите на все още силното слънце, шоуто започна.
Пръв на сцената се появи водещият Константин. След като обра овациите, той представи другия водещ: "Нека посрещнем белия като сирене, рус и висок два метра - Илиян". Към тях се присъедини и Борис Дали, а тримата започнаха да представят своите колеги.
Първи на сцената се качиха Емилия, Гергана, Мария, Ани Хоанг и Магда.
На всички стана ясно, че плейбекът ще доминира, а на живо ще бъдат само традиционните реплики "Айде, София", "Айде, София, къде са ви ръцете" или "Айде, София, къде са най-добрите?". При някои изпълнители дори и те прозвучаха с фалш.
При Мария контрастът в нивото на звука бе най-голям между репликите и изпълнението й, но на кого му пукаше - хиляди си припяваха "Чисто или с лед".
Доста колорит внесе изпълнението на Яница, но певицата нямаше особена заслуга. Първо не стана ясно защо балетът зад нея е с фланелки на Локомотив Пловдив, които станаха част от промоцията на Емилия преди няколко дни. И докато при Коко Диневата булка имаше логика - все пак мъжът до нея е президент на футболния отбор, то не стана ясно защо е този фон и за Яница.
В разгара на изпълнението пък част от феновете в предни редици решиха да разнообразят концерта с бой. Представители на три раси си размениха юмруци, като най-много удари отнесе момче от африкански произход. Най-деен пък беше млад ром, но битката бе прекратена от полицията.
Страстите се умириха бързо, а на сцената вече беше Магда. Бившето гадже на станалия популярен в политическите среди като Красьо Черния, се появи в дълга прилепнала рокля, която очертаваше силиконовите й форми.
Трябва да се отчете, че това бе най-смелият тоалет през вечерта. Въпреки голямата жега, повечето певици бяха заложили на дълги рокли или тоалети, които прикриваха природните и хирургически подобрените им дадености. Нещо наистина нетипично за подобни концерти, а коментарите от първите редове бяха, че явно още не са подготвили тела за плаж. За добро или не, еротиката бе на заден план, но с уговорката, че все пак на сцената не се качиха Камелия, Андреа и Галена.
Бони пък изпъкна с пожеланието на вечерта - "Честит рожден ден на телевизия HD". Може би пък показа далновидност към другите, които излъчват в този формат, да позавъртят нейните клипове. Ще видим.
Освен премиерата на няколко нови песни, присъстващите видяха и първата изява на голям концерт на бившия тандем Константин и Райна.
Публиката изригна с появата на тежката артилерия - Глория, Кали и Ивана, които бяха и първите извикани на бис. Трите направиха микс от най-големите си хитове, а хората пяха с пълно гърло. Особено колоритно се получи, когато Кали изпълни "4-4-2". Всъщност парчето бе изпято само от феновете.
Излишна реч дръпна Ивана, която реши, че това е моментът попфолк феновете да се преброят и да покажат, че са най-много. След което намекна на шефа си, че е време за турне.
Цветелина Янева пък реши, че е крайно време да напомни за себе си и балетът изписа нейните инициали на сцената.
Почитателите обаче вече се готвиха за финала, оставен за Преслава. Тя обаче беше с доста кратко представяне, което предизвика леко разочарование.
Концертът приключи с мощна заря, която софиянци са свикнали да виждат в новогодишната нощ.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Слабите отчети на технологичните компании в Китай подчертават затрудненията в сектора
Кадър на деня за 5 април
Как AI стартъпите се опитват да решат един от най-големите проблеми в търговията на дребно
Страните от ОПЕК+ договориха увеличение на добивите на петрол с 206 хил. барела на ден от май
Акция на седмицата: „Стара планина холд“ АД
Германските железници предлагат въвеждането на временни отстъпки на билетите
Скандално: Заведение не пуска клиенти в тоалетната, праща ги да ползват в съседен магазин
Четири китайски зодии оставят трудностите в миналото на 6 април
От HelpBook: Множество обяви за търговия с животни, нужен е контрол
"Лудогорец" победи ЦСКА 1948 с 3:0 и съкрати дистанцията до върха
"Селта" подчини "Валенсия" с обрат в голово шоу
От ЦСКА 1948: Мачкахме Лудогорец, но дузпата...
Хьогмо: Лудогорец игра солидно
Лудогорец не сбърка и притисна Левски до стената
Симеон Николов с нова загуба
Уайлдър със смразяващи думи към Антъни Джошуа
ВИДЕО: Саутхямптън – Арсенал
Дневен хороскоп за 6 април, понеделник
Седмичен хороскоп за 6 – 12 април 2026
Седмична таро прогноза за 6 – 12 април
Боядисване на великденски яйца със сода за хляб
5 домашни упражнения, с които ще стегнете бедрата
Как да си приготвите сами костен бульон?
Вучич обмисля модела Румен Радев, в открит съюз с играча на Кремъл Вулин
САЩ изчерпват запасите си от стелт ракети JASSM-ER
Как пандемията от COVID-19 се превърна във втори провал за Ерик Клептън и вероятно последен
Плугчиева: Споразумението с Украйна е подписано без да бъде съгласувано с президента
Чаша-две вино дневно може да забави стареенето при мъжете – но не и при жените
Напрежението между САЩ и Европа поставя под въпрос бъдещето на НАТО
Какво хапват астронавтите от мисията „Артемида II“ по време на полета?
Магнитосферата на Сатурн се оказа асиметрична, за разлика от земната
Астрономи откриха трета галактика, лишена от тъмна материя
Учени откриха как да затоплим Марс само за 15 години
Астронавтите от Artemis II са изправени пред опасността от слънчева радиация
Откриха най-древния град в света, съществувал преди египетската цивилизация