Хитовете на 2013, суета, сексапил, на места преминаващ в кич, живи змии и любопитни хореографии, ентусиазирана публика... Снощи над 4000 души в зала 1 на НДК създадоха неповторима атмосфера на концерта на телевизия "Планета", която отбеляза 12 години в ефира. Нямаше ги обичайните освирквания между почитателите на най-известните певци на "Пайнер", те отстъпиха място на танците. Може би и самите изпълнители останаха изненадани от обстановката и почти всички не пропуснаха да изтъкнат колко е весело на рождения ден.
Фенове пък коментираха, че любимките им са изпаднали от медийното внимание, но жанрът не е в криза и хилядите в залата го доказват.
Началото бе леко сковано, като единствено Илиян и донякъде Роксана успяха да предизвикат бурни аплодисменти. Докато на сцената не се качи Ивана. През последните години тя е поизместена от по-младите си колежки пред прожекторите, но певицата напомни за себе си и вдигна залата с един от големите си хитове преди години - "Шампанско и сълзи". Феновете пяха с пълно гърло и на изпълнителката не й се наложи да се включва. Последваха скандирания, като почитателите й ясно показаха, че искат да остане по-дълго на сцената.
След нея Коцето продължи възходящата линия, Глория за пореден път демонстрира класа на сцената - и като поведение, и като визия, и като глас. Тя не пропусна да поздрави и зрителите на медията извън границата на България с песента-химн "Облаче ле, бяло".
Изненадващо или не, директно от Къщата на Big Brother на сцената се качи Райна, която впечатли повече с танци.
Големите звезди на вечерта бяха определено Галена, Преслава и Анелия, като последните две закриха концерта в дует. Андреа, която винаги се е отличавала с нестандартни хореографии, този път не изпъкна. Но пък не пропусна за пореден път да провокира с тоалет, който не оставя много за фантазията. Тя бе и единствената, която не честити рождения ден на телевизията, а благодари на хората, които я подкрепят.
Малина пък бе единствената, която влезе сред феновете и обичайно обра овациите за бурните си танци придружени с плейбек. Фолкпевицата Магда пък се появи със змия на врата. От дълго време за първи път пред публика се появи и Мария, която отново блесна с перфектна рокля, но както и 12 години назад - живото пеене не й се удаде. Не че е и пробвала...
Направи впечатление, че за този концерт изпълнителките бяха заложили на консервативни тоалети, като всичко извън тях пък отиваше в другата крайност - жартиери, бикини и трудно удържащи силикона бюстиета и сутиени.
Цялата галерия от концерта вижте тук

Митата на Тръмп оцветиха в червено щатските индекси
Елка Тодорова: Българският бизнес става все по-отворен и отговорен спрямо хората с увреждания
Кадър на деня за 23 февруари
Г. Мартинов: Устойчивото развитие на българския капиталов пазар ще зависи от ликвидността
T&E: ЕС трябва да накара компаниите да направят по-екологични своите автопаркове
Реформите за поверителността на ЕС стартират с проблеми и разногласия
Лесен кекс с шоколад и канела
Моментите, в които е добре да замълчим на работа
Защо зъбите променят цвета си и какво означава това
Рецепта за руло от тиквички с крема сирене и копър
Животът се подрежда отлично за три зодии след 1 март
Тайната на перфектното турско кафе в джезве
Спортът по телевизията днес, 24 февруари
Мачовете по телевизията днес, 24 февруари
Де Бройне се върна в Неапол, изпрати послание до феновете
Ман Юнайтед бие в Ливърпул, доближи се на 3 точки от Топ 3
Барса каза защо отказа 250 млн. евро от ПСЖ за Ямал
Фюри иска да смаже Джошуа и Усик
Таро карта за 24 февруари, вторник
Дневен хороскоп за 24 февруари, вторник
Защо плачем на сериали и защо това всъщност ни помага
Нискокалорични палачинки без мазнини и без захар
Специалист по диетика: Внимавайте с фъстъците, крият риск от рак на черния дроб
5 причини за постоянно подутия корем
Без следа от изчезналите рибари
Четири спортни обекта във Варна ще работят на 3 март
Има ли значение цветът на антифриза
Във Варна търсят нов шеф на общинската собственост
Гюров смени всички областни управители в България, полицай е новият губернатор на Варна
Полярният ни кораб акостира в Аржентина
Откриха най-мощния лазер във Вселената, 100 000 пъти по-ярък от звезда
В Панама откриха гробница на мистериозен владетел, пълна със златни артефакти
Клетъчна „суперсила“: Ето защо хората с рижа коса и птиците с оранжеви пера са специални
Китай има нов AI: Той ще управлява роботи
Енцелад изпрати електромагнитни вълни към Сатурн
За първи път: James Webb видя полярни сияния в атмосферата на Уран