BGONAIR Live

Защо зимата вреди повече на кожата?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Понеже съм жена, която се грижи за кожата на лицето си, мога да ви кажа, че такова изсушаване и посърване на кожата както ми се случва всяко лято, просто няма. През зимата кожата ми си е ок, стига да не замръзне при дълго ходене в студа.
отговор Сигнализирай
Новини