IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Руски посланик: Кой каза, че нямаме планове срещу страните от НАТО?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

115
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 8
До Пешоваще продажни корупционери са нужни само на вас оставкте си ги вие сте предатели още от от времето цар иван шишман продадохте се на османлиите и бг падне под турско левски убииството на ботев станболииски вие се борите за власт вие на черното казвате бяло вие защитавате нациза фашизма затова че далеч от матушка россия
отговор Сигнализирай
114
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
До Гиб Мелсън-Добре ли сте???
отговор Сигнализирай
113
До 177
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
И Полша се напълни с украинки, но те се ориентират като крайна цел-западна Европа, дори безплатни самолетни билети им дават до Испания и там ги настаняват безплатно в хотелите си на брега на морето.
отговор Сигнализирай
112
Хаха
преди 3 години
Харесвам 24 Не харесвам 11
Вече и гаргите не се плашат от ръждясалата хленчеща армийка на Уан мен шоу другарят хайл Алах е велик Лилипутин.
отговор Сигнализирай
111
Майдан
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 29
Вън САЩ от Европа!!! Долу НАТО!!!
отговор Сигнализирай
110
Жалък
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
Мисирски плач.
отговор Сигнализирай
109
Аноним
преди 3 години
Харесвам 24 Не харесвам 15
Руски алкохолици барабар със нашите бараби русофили, те самите ще питата къде *** гладните
отговор Сигнализирай
108
До 184
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 12
Мъск е извънземно и си мисли че може да прилага неговите правила и на планетата земя!!
отговор Сигнализирай
107
Всяка страна
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 16
Има планове за действия, застрашаващи националната сигурност. А най-всеобхватни да плановете на САЩ. Няма страна, в която да не се случи нещо хубаво и това да не застрашава националната сигурност на САЩ. Разбира се, че и Русия ще реагира според степента на възприеманята заплаха.
отговор Сигнализирай
106
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 5
Генералите лъжат Путин и сега е започнал чистка.
отговор Сигнализирай
Новини