Позорно да се молим за визи, при нереципрочни за техния башибозук.
отговорСигнализирай
18
Колт 45 преди 3 години
11
Дано по-скоро да махнат визите че да могат сороските тролчета и други третополови изчадия да могат да отидат ЛИЧНО до така мечтаните САЩ и с очите си да видят за каква ккоччина става въпрос . Стига с това идеализиране на Краваристан, където от години синчетата на руски олигарски дори не искат да стъпват, където *** и афро активисти управляват и където *** психари могат свободно да си купят оръжие и да си пострелят за кеф в някое училище или магазин.... Велком то Съединените Афро Щати.
отговорСигнализирай
17
Пенчо Питанката преди 3 години
41
Да поздравим с Националният им празник нашите господари - САЩ
отговорСигнализирай
16
Хахахахаха преди 3 години
20
Нямам думи. Късно е за нещо. Даже и от такива плонжове. Те го знаят, той знае. Ние знаем.
отговорСигнализирай
15
Смехурко преди 3 години
52
Обичаш, мразиш САЩ, РусияЗа бога, всички сме хора управлявани от политици, които често не зачитат волята на народа си. Виновни ли са обикновените американци за войнствените си политици трепети хора по света? Виновни ли са руснаците за Войната на Путин? За бога
отговорСигнализирай
14
Анонимен преди 3 години
52
Не мисля че хората мразят Америка, по скоро американските политици които искат да държат целия свят под своя контрол и най вече българските политици които изпълняват тези техни цели.
отговорСигнализирай
Дреме ми за визите. Който иска да отиде в кравария ще отиде в посолството и ще си изкара. Инфлацията ни е... мама..та, а те седнали да ми говорят за визи и за простотии.
отговорСигнализирай
11
r3v0lv3r преди 3 години
36
Русофилът Радев, който брани със зъби и нотки братска Русия, иска визи за хора, които мразят САЩ, но искат да отидат там да живеят. Малко ме съмнява, че това ще стане, никой не иска вражешски елементи на своя теротория.
отговорСигнализирай
10
бай дън преди 3 години
30
това писмо ще го прочета със сигурност.. само да не изпадне в някое кошче покрай бюрото ми, но дори и така да стане няма да е фатално предполагам, ш се чуйме по-натам
отговорСигнализирай
преди 3 години
преди 3 години
преди 3 години
преди 3 години
преди 3 години
преди 3 години
преди 3 години
преди 3 години
преди 3 години
преди 3 години