BGONAIR Live

Демократите определиха Байдън като катастрофа на дебата, бил старомоден, объркан...


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
Бидон с деменция
преди 1 година
Харесвам 27 Не харесвам 1
Украинсият национален по футбол отпадна а му уредихме 4 точки, Какво повече да направя за свободата, каза Биден
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 38
Гледах дебата, Бойдън розмаза Тръмп.Нарече го осъден престъпник,и най-ме изкефи като го нарече с манталитет на улична котка.Ха ха хаа.Тръмп мигаше на парцали ...
отговор Сигнализирай
17
евроатлантист
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 22
Йосиф Байдън е правилния президент, с правилен произход, с правилни действия, няма друг вариант. Нека да не се заблюждаваме че е стар, няма стари евреи. Може още много години да води политиката по демократизиране на света и щатите.
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 29 Не харесвам 3
Добре се държа Байдън.Щом не риташе подиума, както преди месец го риташе и му говореше като на жив човек, че не работи,щом не се завъртя с гръб към камерите, не каза: "Да живее Кралицата!", не тръгна да говори с въображаеми парашутисти, не нарече Тръмп с име на внуците си, в общи линии е добре.Пие си редовно лекарствата.Байдън ден по-рано позвънил на Чарлз III и в телефонен разговор двамата са обсъдили най-ефикасните методи за борба с ревматизма, склерозата и деменцията и взел съответните мерки.
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 24
Един престъпник осъждан начело би бил идеален да срине Държавата!
отговор Сигнализирай
14
Бидон с деменция
преди 1 година
Харесвам 39 Не харесвам 3
Биден е на пружина, всяка сутрин ги навиват и привечер пак със специалем ключа на гърба. Пружината обаче кара няколко часа и като се развие Биден замръзва до ново навиване, Но американската наука работи по нова, титатниева пружина.
отговор Сигнализирай
13
евроатлантист
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 25
Демократите трябва да застанат твърдо зад Байдън, не да го подменят в оследния момент, което ще покаже слабост в демократичните редици. Да застанат всички заедно и да наложат една обща демократична идея за щатите и за целия свят.
отговор Сигнализирай
12
Samo minavam
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 6
Трябва да избират.....Кой по налко си пикае в крачолите. До там я докараха
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 34 Не харесвам 2
Тръмп ще спечели.Демократите дори да изкарат нов кандидат той няма да има време да добие популярност.
отговор Сигнализирай
10
Пич
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 18
Тръмп върви към втори мандат за съжаление. Но за това са си виновни демократите. Не може човек на 81 години да се кандидатира за президент, във всяка една друга ситуация Джо щеше да отвее Тръмп, но възрастта си казва думата. След 70 всяка година прави разлика.
отговор Сигнализирай
Новини