BGONAIR Live

Демократите определиха Байдън като катастрофа на дебата, бил старомоден, объркан...


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 7
Ние мандат за Джо.Заапишете си.
отговор Сигнализирай
8
Байдънист евро'
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 31
Байдън се представи добре, може не още 1, а още 3 мандата да изкара, ако беше възможно. С Байдън евро'тлантизма поде с нови сили, сега да го преизберат, да преизберат и Урсула Лайен за ЕК и ни чака още един мандат от същото като досега - евро'тлантизъм и просперитет.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 42 Не харесвам 1
Когато беше жив, изглеждаше по друг начин
отговор Сигнализирай
6
Елементарно Уотсън
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 43
И магаре да сложат срещу Тръмп ще спечели.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 13
До Гошо Всички?? И другарят ти Путтин ли??
отговор Сигнализирай
4
Наистина е катастроф
преди 1 година
Харесвам 40 Не харесвам 1
Наистина е катастрофа и при това *** и мирише :(
отговор Сигнализирай
3
Кашкавал
преди 1 година
Харесвам 31 Не харесвам 1
Меме-създателите не могат да насмогнат. Деменцията толкова работа да им създаде с тоя дебат.... Страшно е!
отговор Сигнализирай
2
Гошо
преди 1 година
Харесвам 47 Не харесвам 1
Катастрофа е целия свят ,всички работят по една програма - намаляване и контрол над хората
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 33 Не харесвам 3
Бесни страшни пенсии БСП :)))
отговор Сигнализирай
Новини