IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

В Топ 5 сме на ЕС – по най-лоши пътища


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 23 Не харесвам 0
Това за Малта не е вярно.Гарантирано.
отговор Сигнализирай
7
Бобчо
преди 8 години
Харесвам 22 Не харесвам 2
Кога ли овцете на нашата територия ще си отворят очите най-после да разберат, че като на Боко магистралите в една Англия например ги има, ама по-широки, с повече табели и маркировка и доста по-здрави между кварталите на средно големите градове и не струват колкото външния дълг на някоя африканска държава.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 24 Не харесвам 4
Ха ха - още един от митовете на лъжливите и крадллви гробари рухна. Дано най-после хората погледнат ***, в която живеят, а де не зяпат с отворена уста в лъжливия телевизор.
отговор Сигнализирай
5
Западноевропеец
преди 8 години
Харесвам 9 Не харесвам 21
До ГАРАНТИРАНО ОТ ГЕРБПри ореха бяхме най-богатата страна в целия свят, не ставаха абсолютно никакви убийства, никой не умираше от старост и всички бяхме безсмъртни, нямаше никой, който да протестира срещу кабинета...Защо ли се появи Бойко да развали комунистическия рай на пенсиите - гласоподаватели на бсп и да "съсипе" напълно тази "преуспяла" по времето на комунистите държава?
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 23 Не харесвам 3
Не може да бъде. Магистралите, гофдостта на Мутрата и на Свинетка. Сега остава да кажат че и двата санирани за 1 млрд блока са само боядисан евтин стирипор.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 31 Не харесвам 2
Най- лошите пътища, най- ниските заплати, най- скъпите данъци и винеткиИ НАЙ- КРАДЛИВИТЕ ПОЛИТИЦИ prav si na 1000%
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 25 Не харесвам 3
Леле и последната лъжа, при това най-опашатата бе разобличена. И какво ще правят сега материалът о Цецка Цачева на изборите.
отговор Сигнализирай
1
ГАРАНТИРАНО ОТ ГЕРБ
преди 8 години
Харесвам 35 Не харесвам 6
Най- лошите пътища, най- ниските заплати, най- скъпите данъци и винеткиИ НАЙ- КРАДЛИВИТЕ ПОЛИТИЦИ!!!!
отговор Сигнализирай
Новини