BGONAIR Live

Какво са яли Исус и апостолите му на Тайната вечеря?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

99
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
СЪЩЕСТВЕНИЯТ ВЪПРОС,НЕОТБЕЛЯЗАН ТУК Е "КАКВО СА СМУКАЛИ",НАЛИ СИНЕ БОЖИ!!!
отговор Сигнализирай
98
:)
преди 2 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Те тия само да смеят да ми дойдат вкъщи, аз с кво ще ги нагостя... :))) ******* :)
отговор Сигнализирай
97
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
Сигурно кебапчета от "Кауфланд,"които са били на промоция.
отговор Сигнализирай
96
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
абе то няма доказателства за съществуването на Исус, те ми говорят какво ял и пил...
отговор Сигнализирай
95
До Гоце
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Т. нар. "книга на Енох" е апокрифна, т.е. несъгласна с правото учение на Православната Църква. Такива книги има немалко, предимно вехтозаветни, но те не са включени в свещеното Писание, защото са небоговдъхновени. Но човек ако няма вяра ще извади от 100 кладенеца вода, за да оправдае неверието си. Ако всички разсъждават като Вас не би имало Църква, светци, чудеса и т. н. повече от 2000 г., а и от преди това. Не би имало и България, защото именно благодарение на Бог и Православната вяра ни има.
отговор Сигнализирай
94
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Кебапчета и бира .
отговор Сигнализирай
93
Хахахаха
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
До Анонимен 89 Т-ъп си на гъдулка, Сайше! Акъл за 5 пари немаш, *** си тръгнал да ръсиш тук! Четеш евангелието буквално, като функционално неграмотен. Какъв е шансът според теб Ийсус да е истински син/внук на цар Давид, който е живял почти 1000 години преди него? Какъв е шансът баща му Йосиф, обикновен, скъсан дърводелец, да е син на цар Давид? Да ти е хрумвало, че с тези думи просто се подчертава еврейския му произход, както и ``сбъднатото пророчество`` за месианството му? Еврейн от сой, викаш
отговор Сигнализирай
92
Гоце
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
До ОбективенЯвно си присъствал на всички събития описани в религиозната книга!? И щом си толкова "обективен", я ми кажи защо са преписали еврейската книга? Защо са премахнали над 30 от всички написани евангелия? И най-важната за мен лично книга - Книга на Енох. Кажи бе "обективния"...
отговор Сигнализирай
91
Православен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
На Велики четвъртък се възпоменава най-великото и спасително тайнство на Църквата - светата Евхаристия (Причастието), установено от Христос за спасението на човеците. А безбожните учени могат само да лъжат, защото техен баща е дяволът и те изпълняват делата на баща си. Както лъжат, че светът е на милиарди години, така и за всичко останало.
отговор Сигнализирай
90
Каквото и да са яли
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
е било по-качествено, вкусно и хранително от това, дето върви на промоция в немско-австрийските вериги у нас.
отговор Сигнализирай
Новини