IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Ако ГЕРБ не дойдат на власт, санирането спира?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

113
se
преди 8 години
Харесвам 34 Не харесвам 1
По добре да спрат парите откокото пак да сте на власт.Със санирането допълнително увеличавате дълговете на идните поколения.
отговор Сигнализирай
112
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 18 Не харесвам 8
България влиза в тежка изборна спирала и нестабилност. Историческото ни време изтича.
отговор Сигнализирай
111
Батко
преди 8 години
Харесвам 20 Не харесвам 9
Ще си останеш само с пасенето на кози, гласоподавателите на БСП за друго не стават.
отговор Сигнализирай
110
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 24 Не харесвам 4
До Анонимен 118По повод кой какво е построил ще припомня един факт: Кабинетът на Станишев започва съвместно с IBM построяване на център за нанотехнологии,.....- - - -Ей, и аз лъжа, а бате Бойко е шампион в лъжата, ама ти ...... ??? И аз съм балък, и други балъци има, ама ...... ???? Та, когато IBM, или друга голяма компания реши да инвестира някъде - то тя го прави !!!! Тя за това е голяма компания, и при тях евтини номера не вървят !!! Стига смешки !?
отговор Сигнализирай
109
do 124
преди 8 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
Ами няма как да знаеш, като беше много отдавна и се надявам БСП да се присети да го нападне и на тая тема кухата тиква. Инъче IT и софтуер всеки може да прави както казах преди малко само му трябва един лаптоп и познания по английски, за да комуникира. Ако искаме да бъдем високотехнологична икономика само софтуер не става. Като стигнеш до моделно ниво и прехвърляш топката на колегите зад океана, нали? Защото няма как да ги тунинговаш без да си в технологията.
отговор Сигнализирай
108
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 34 Не харесвам 4
На 26 март ще спрем кражбите на ГЕРП.като ги изхвърлим от властта
отговор Сигнализирай
107
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 20 Не харесвам 14
БСП след като окрадоха всички банки и спестявания на хората опряха до нанотехнологиите за поредната кражба.То добре, че Дянков ви е спрял проекта на вас червените крадцу!
отговор Сигнализирай
106
ЕРДОГАН
преди 8 години
Харесвам 19 Не харесвам 18
ВСЕКИ ПЪТ КОГАТО БКП-ТО ДОЙДЕ НА ВЛАСТ И ДЪРЖАВАТА ФАЛИРА,ОБЕЩАЙТЕ НЕЩО НА ХОРАТА, ИЗПЪЛНЕТЕ СИ ОБЕЩАНИЯТА, ДОКАЖЕТЕ , ЧЕ БОЙКО НЕ Е ПРАВ, ЗАЩОТО В МОМЕНТА Е ПРАВ, БЕЗ НЕГО СЛЪНЦЕТО СПИРА ДА ГРЕЕЕ, ДОКАЖЕТЕ ЧЕ НЕ Е ТАКА, СТИГА С ТИЯ ВИДЕНОВЦИ, ЦВЕТАН ВАСИЛЕВЦИ, ПЕЕВЦИ И ВСЯКАКВИ ДРУГИ
отговор Сигнализирай
105
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 22 Не харесвам 20
Винаги когато дойде БСП на власт парите спират - еврофондове, саниране, банките фалират.
отговор Сигнализирай
104
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 19 Не харесвам 9
Извинявай, но би ли ми разяснил колко фаба имат IBM в България? Колко чисти стаи? Извинявай, но аутсорса мога да си го правя и на село с лаптопа докато паса козите!
отговор Сигнализирай
Новини