IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

След броени години – 1/3 от България ще живее в София


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

47
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 9 Не харесвам 8
Е то пък не може всички да.са доволни. Лично аз не се оплаквам - давам 3 апартамента и 2 магазина и с парите от наемите си живея сносно. Да му мислят тези, които им се налага да блъскат за.хиляда лева и да плащат наем.
отговор Сигнализирай
46
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
хайде, хайде, не е политика на герб, без въобще да им симпатизирам. този *** процес тече от 1879 г. - да направиш град с 11694 жители (смесени етнически) столица в течение на 137 години да я напълниш с близо 1,5 милиона племе??? да не би да са се пръкнали само от градовете? а индустриализацията след 1945 г? вземи земите на хората и ги натикай в заводи, а бившите крадци направи управници. само вижте за последните 25 години премиерите и президентите - един няма от софия. овцете следват пъдаря
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
По селата ще останем само смирените, наживелите се, с дългите бради и голямата мъдрост в съзнанието :D
отговор Сигнализирай
44
Наблюдаващ
преди 8 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
Да, натам отива - един голям град-държава, дефакто изолиран от провинцията, поради огромната разлика в стандарта и все по разпадащите се инфраструктура, заетост, здравеопазване и сигурност. Оттам - разпадане на самата България. Вероятно част от нея ще бъде анексирана, друга - ще обяви независимост/автономност. То и сега по уж "националните" ТВ - говорят за "ние/тук" (София) и "те/там" (провинцията).Държавата трябва да спаси ситуацията (себе си), а не да я приема като неизбежно природно явление.
отговор Сигнализирай
43
до 43
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
В САЩ и Канада имате ли лютеничка, или само веднъж на 2 години мезите с тъжни песни за излей йе йельо айдутин
отговор Сигнализирай
42
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Тиквата ще продаде всичкото земя и ще остане само София , ще видите!Тоя ненормалник ще подари земята ни!
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 3 Не харесвам 8
Бъдещето е ясно - софиянци изкупуваме България и я правим райска градина, *** с панелки в Софето ги оставяме да се задушат в чалга и салфетки
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
До ОСТАВКА !!!Това започна още през 90-те. А лъскавинята в софия далеч не е на всякъде. Я се разходи из панелните коптори или пък покрай халите и йоан екзарх.
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 8
Повечето софиянци отдавна емиграха в.САЩ и Канада, защото разбраха накъде вървят нещата и че тук оправия няма. И тъй като прородата не търпи вакуум, .местага им бързо бяха заети от едни други, което всички видяхме до какво доведе.
отговор Сигнализирай
38
Цветанка
преди 8 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
След броени год.1/3 ще живеят в Софиа а 2/3 ще бъде чужда територия....То и сега е вече така!....
отговор Сигнализирай
Новини