IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

САЩ гонят 60 руски дипломати заради случая "Скрипал"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

55
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 7 Не харесвам 15
Има документи, че сме внасяли суровини от съюза с долари, а те са ни плащали за нашите прекрасни плодове и зеленчуци с рубли. Такава е суровата истина за дружбата между големия и малкия брат. Затова не се чудете че сме просяците на континента
отговор Сигнализирай
54
тъжно се усмихвам
преди 7 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
сума сумаром 106 руски дипломата е посочената бройка руски дипломати определена да напусне ЕУ, Канада, Щатите и Украина. само два еспекта:1) съответните държави се лишават за вече установени (ако е верно) руски разузнавачи, които могът да бъдат следнеи, шантажирани и привличане на техна страна. доста странно2) по най-скромни данни издръшката на един дипломат и семейството му (дневни, квартира, кола, застраховки) - да кажем 10 000$/месечно. с изгонването руснаците пестят 12 милиона на година
отговор Сигнализирай
53
Стига рИва
преди 7 години
Харесвам 6 Не харесвам 18
До Анонимен 57не във всички правосъдни системи това е така. В твоята любима русия примерно, не важи невинен до доказване на противното. Редно е да се отнасяме с руснаците по руски! Видя ли ме?
отговор Сигнализирай
52
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 15
Мисля да наема нужник на гарата и да предложа работа на безработните руски дипломати
отговор Сигнализирай
51
Цонко
преди 7 години
Харесвам 7 Не харесвам 16
През 1990 година, за първи път в живота си напуснах границите на НРБ, отидох в Австрия.Тогава имах възможността да видя разликата между държава получавала суровини от русия и такава, която не е получавала суровини от русия. Каквото и да ми говорите, не ни го причини демокрацията.
отговор Сигнализирай
50
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 3 Не харесвам 12
Изданията в US пишат, че изгонените руснаци са разузнавачи
отговор Сигнализирай
49
Стига рИва
преди 7 години
Харесвам 9 Не харесвам 19
До РУСИЯ Е НЕВИННАТи какви доказателства имаш, че русия е невинна!
отговор Сигнализирай
48
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 13 Не харесвам 9
И колко продукция е изнасяла осеммилионна България на тринадесетмилионна Москва? Както казваше един българин работил там: "България не можеше да изхрани един квартал на Москва, а получаваше суровини за цялата ни страна!" Хайде като пишете замислете се дали не е някоя поредна ступид!
отговор Сигнализирай
47
Ей
преди 7 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
*** много смешен виц! И колкото се повтаря става все по-смешен.
отговор Сигнализирай
46
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
Захарова към Путин:- Тереза Мей била бременна !Путин: - Някой друг освен мен обвиняват ли ?Захарова: - Не, но аз разбрах, че кондома е словашки, чешки или шведски, но в никой случай руски !
отговор Сигнализирай
Новини