IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Зеленски поиска 1% от танковете и самолетите на НАТО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

139
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
Тая година ще има ли реколта в Украйна. Тоз хляб ще става ли за ядене .
отговор Сигнализирай
138
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 31 Не харесвам 0
Правителството на Зеленски е основния виновник за войната и за страданието. То хвърли народа си във война и народа трябва да го държи отговорен за това.
отговор Сигнализирай
137
До 152 Лъжеш на 100%
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Не, лъжеш на 100%! Нашият план не е одобрен и за трети път го връщат заради лобистките искания -завод за батерии на Прокопиев! Трябваше да пратят проекта на ГЕРБ или да го променят малко. Другите държави усвояват втория транш и скоро ще получат третия!
отговор Сигнализирай
136
Въпрос
преди 3 години
Харесвам 31 Не харесвам 0
Всеки ден ли ще ни занимавате с желанията и претенциите на Зеленски???
отговор Сигнализирай
135
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 33 Не харесвам 1
Абе всички проамериканци що не си вземете чантичаката под ръка и към Запада? Българина е с Русия , на ПП времето им е преброено. Всеки го знае, Путин бил убиец и какво ли още не, САЩ какви са? Колко войни направиха колко хора убиха? Седана ли да говорят колко лош бил Путин а не са погледнали какво защитават. Прочете UN report 2014 за хуманитарнара криза в Украйна и направете разликата ТМА също е описано как укрите използват училища и болници за да краият боеприпаси. Нищо не прочели само ламтят.
отговор Сигнализирай
134
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 27 Не харесвам 1
Украинците всъщност знаят ли какво искат, крещят ежедневно " Нет войньй", а в същия момент молят до полуда да им изпращат танкове.
отговор Сигнализирай
133
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 19
Заради войната на Путин... България ще загуби пари от плана за възстановяване. Русофилите харесват това.
отговор Сигнализирай
132
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
До българин ти не си българин. Но не си и пич. На хранилка на чужда страна си и пишеш за пари. Жалък си. Ние пишем по убеждение. Не получаваме пари или облаги. Свободни хора сни.
отговор Сигнализирай
131
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
По радиото има призив заедно за Украйна, който по нищо не се различава от лозунга за родината, за Сталин. Освен по това че възхваляваме чужда страна, което е жалко.
отговор Сигнализирай
130
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
За нас 1% от бюджета на Европа!!
отговор Сигнализирай
Новини