BGONAIR Live

Бруталната жега идва на Балканите: От днес за пет дни напред пускаме бавния грил


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
анонимен
преди 1 час
Харесвам 7 Не харесвам 0
На мен жегата ми харесва .Жените ходят леко облечени ,
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 час
Харесвам 5 Не харесвам 1
"На Черноморието ни са измерени температури и 26 градуса"...........Така е, да. 26 градусовата жега е брутална тук. Бетонът шо сградите се топи от тези невиждани, отново подчертавам, брутални градуси. Хората се пържат живи на улицата.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 час
Харесвам 7 Не харесвам 2
Нищо необичайно за това времена годината. Колко да е брутална жегата, като е съвсем в реда на нещата! Само пропаганда правите да плашите глупавите умнокрасиви, че идва свършекът на света!
отговор Сигнализирай
12
Енрике Пастор
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
дайкири или джин с тоник?джин с тоник,Богородице Света Дево. :)
отговор Сигнализирай
11
ще умрат пенсионери
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 8
винаги се случва при жеги. Не ми дреме. Обикновено тия са дето гласуват за Радев и Боко.
отговор Сигнализирай
10
Бай Илийчо
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
А бря гражданята? Ко изгасне тока и климатиците спрът Ко жа прайте ???
отговор Сигнализирай
9
Бай Илийчо
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Малииий!!!! Жа са къпя в ряката. Па и риба жа наловя.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
в градинките между блоковете е пълно с малки деца които стоят в количките поцял ден в жегата а маиките им говорят по телефоните само простотии ад-р спок казва децата до 11.00 часа да са навън и привечер но не и до 23.00 да реватпод отворените прозорци на хората които стават в 5 часа сутрин за работа
отговор Сигнализирай
7
:)
преди 2 часа
Харесвам 15 Не харесвам 0
А някога нашите баби и дядовци са жънели в такава жега. Че и "жътварка пее нейде в полето..."
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
Много е горещо и за това няма туристи. Не че сезона е провален от министерство и министър който никой не му знае името!?? Евалла на Холдинга!
отговор Сигнализирай
Новини