IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

От Киев: Русия е откраднала и името ни, и историята ни


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

124
невероятно,но факт
преди 7 години
Харесвам 17 Не харесвам 5
За Московия не съм чувал нищо,нито съм чел нещо.За Московско княжество-да!Даже Морис Дрюон казва ,че Русия е едно малко княжество/Московското/,което в борба за оцеляване стигна до 3 океана!?Чувал съм даже за една част от Руската империя,на която са казвали Окраина,защото е била гранична част и обект на всякакви битки нашествия,завоевания,присъединяване към Полша,после отказване и т-н!?
отговор Сигнализирай
123
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 22
България също открадна история, име и герои на Македония!
отговор Сигнализирай
122
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 31 Не харесвам 6
Хахаха! Украйна винаги е била част от територията на Русия.Това много прилича на смешните претенции на македонците към нас!
отговор Сигнализирай
121
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
До Българин"Украйна е Европа, а Крим - Украйна"... ______________А двете заедно са...??? Точно така - верния отговор е... РУСИЯ.
отговор Сигнализирай
120
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 20
У'шанки, спрете да крадете и пренаписвате история. Няма да е зле и да спрете да тровите хора.
отговор Сигнализирай
119
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 35 Не харесвам 2
При създаването на Киевска Рус там е имало толкова украинци, колкото e имало и северномакедонци по времето на Ал. Велики. :D
отговор Сигнализирай
118
ПЕНКО
преди 7 години
Харесвам 2 Не харесвам 14
До Киро Х ! ХИРО ЗНАЕШ ЛИ ,ЧЕ НА 24.05. /МАЙ/ ИМАШ ИМЕН ДЕН И "***" ПРАЗНУВАТ ТВОЯ ИМЕН ДЕН ??????????
отговор Сигнализирай
117
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 4 Не харесвам 11
До ХинкелТова за хунтата на Тупин ли е?
отговор Сигнализирай
116
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 20 Не харесвам 5
"От Киев: Русия е откраднала и името ни, и историята ни"Значи да се вдигнат санкциите над Русия и да се наложат на "автентичната Русия"- Украйна. :D
отговор Сигнализирай
115
не може да бъде
преди 7 години
Харесвам 26 Не харесвам 3
Да,и руският език е произлязъл от украинския!?А войната срещу Германия е спечелена от балтийци,белоруси и украинци,защото срещу германците са се сражавали I и IIприбалтийски фронтове,I,II и III Белоруски фронт,I,II,III и IV украински фронт!А Азовско море е изкопано от древните укри за да се къпят в по-плитка и топла вода!Но кой знае защо сегашните украинци ги къпят вече само със студена вода!Трябва да е за изтрезняване на такива като този Наливайченко!?Но украинците имат даже Неизтрезняйченко!
отговор Сигнализирай
Новини