IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Доналд Тръмп изтегля САЩ от договора "Открито небе"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

126
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Банда кибици си е намерила статия да цвъка.Всичко се плаща един ден.
отговор Сигнализирай
125
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 17
ПРИКАНВАМ РУСУФИЛИТЕ ДА ПАЛЯТ ЗАЗКИТЕ И ИЗЧЕЗВАТ В КРЕМЪЛТУК НЕ СА ЖЕЛАНИ
отговор Сигнализирай
124
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 4 Не харесвам 15
По думите й не за първи път американската администрация нанася удар по международната стабилност и сигурност.НЕ СИ СПОМНЯМ САЩ ДА СА ОКУПИРАЛИ ПОЛОВИН ЕВРОПА СЛЕД 1945;ОТ РУСИЯ ХУБАВО НЕ СЪМ ВИДЯЛ
отговор Сигнализирай
123
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
От САЩ не може да се очаква нищо хубаво - само вижте иконката на американската чибурашка каква грозотия е!
отговор Сигнализирай
122
Интересно...
преди 5 години
Харесвам 4 Не харесвам 10
Когато рашките наваксаха в електронното разузнаване - американците панически напускта договора.Какво ли толкова имат да крият дето руското разузнаване да не знае?
отговор Сигнализирай
121
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Върнете САЩ на Великобритания.
отговор Сигнализирай
120
Спеца
преди 5 години
Харесвам 14 Не харесвам 6
Света отдавна знае , че от САЩ нищо хубаво не е дошло!Но пътя по който са тръгнали откакто без нужда метнаха атомни бомби в Япония , та този път води до кривата круша!
отговор Сигнализирай
119
Чебурашка
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 13
До Анонимен.... Провокациите срещу Русия не са спряли,какво искате от тях..... Ще ме разплачеш още малко русофилче! Русия винаги се е правила на жертва на "лошия Запад" и с това е оправдава Ла агресивното си поведение. Истината е много по-различна. Путин се опитва да възстанови руската империя а това може да стане единствено с агресия и завладяване на територии. А ти и подобните на теб дащитници на Русия защитавате тази агресия довела до десетки хиляди жертви.
отговор Сигнализирай
118
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
Бай Дончо иска да направи Америка за американците - ама тези отпреди 500 години.
отговор Сигнализирай
117
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
До ЧебурашкаПровокациите срещу Русия не са спряли,какво искате от тях,след като непрекъснато са провокирани и дори избивани?Аз конфликт в Европа не искам.Човекът е създаден с едно тяло и гръбнак,но с лява и дясна ръка,ляв и десен крак,ляво и дясно око,ухо............,за да има баланс,иначе ще се срути тялото.Така че,баланс трябва да има,другите народи също имат право на достоен живот.
отговор Сигнализирай
Новини