IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Русия спря официално полетите до България до края на май, юни под въпрос


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

108
Демократ
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
От руснаци във Варна гъмжиНалитат отвред като степни оси.Шумни, кресливи,подпийнали даже."Нали сме "Гейропа", ги питам. Що дирите тук?Кокорят се диво, залитат, но отвръщат в хор:"Потому что здесь для нас почивка, одмор!""И здесь хорошо! И солнце нас сгрява!Слънце ли? Няма тук за вас "хорошо"Нали сме "Гейропа" и вам здесь не дано.Тук няма почивка за вас, натрапници същинеканени гости в нашите европейски къщи.Във Варна няма място за вас след "Кримнаш",а още по-малко на чудния варненски плаж.Я чиба оттук, "дорогые друзья"Для вас только чемодан, вокзал и Москва!
отговор Сигнализирай
107
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
напълно е възможно да се очакват военни действия в региона
отговор Сигнализирай
106
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 11 Не харесвам 5
България съществува единствено по милостта на Запада. Ако западът забрани на българите да бегат на запад да мият улици и да проституират в България ще настане мор, 2 милиона българи ще им се наложи да се върнат, безработицата ще скочи на 80%, българите ще се колят за парчето хляб.
отговор Сигнализирай
105
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 9
Баси кефа, толкова са ми противни тея руснаци. Дано нашите се научат че бизнес с такива държави не се прави.
отговор Сигнализирай
104
РУСКИ ТОВАРИЩИ
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 8
ЧЕМОДАН, ВОКЗАЛ И НА....УРАЛ
отговор Сигнализирай
103
Петолъчка в кратунка
преди 4 години
Харесвам 14 Не харесвам 11
Много се радвам, че наглите петолъчки няма да ни мърсят черноморието. Имат си черно море от тяхната страна да си седят в камъните. Нямат място в България защото и без това с тях икономика не се прави.
отговор Сигнализирай
102
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
До Анонимен 99"А можеш ли да дадеш справка колко БГ злато се намира в САЩ и не само не го виждаме а и никога няма да го видим повече ?"Николко, защото САЩ не са крали злато от държавния ни резерв, за разлика от "братята" руснаци.
отговор Сигнализирай
101
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
До Анонимен 102"Вазов,Ботев,Левски,Бенковски са го описали подробно"Россия, тая мнима защитница на славянството, тя употребява още по-радикални средства, за да изтрие от лицето на земята българските колони" Христо Ботев за Русия Букурещ, вестник "Знаме" г. , 4 април 1875 г. бр. 13
отговор Сигнализирай
100
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 20 Не харесвам 8
Сега разбрахте ли колко е важно да си независим от Русия защото ако имат някакъв инструмент за натиск ще го изпозват без да им мигне окото
отговор Сигнализирай
99
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 11 Не харесвам 5
От кога туроператори определят външната политика на държавите? Щом няма руснаци да се преориентират към други пазари. Утре може да кажат "дайте да признаем Севврен Кипър за независима страна, понеже чакаме туристи от там".
отговор Сигнализирай
Новини