IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Лиз Тръс подкрепя британците, искащи да се сражават срещу руснаците в Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

128
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Malobritanci skoro scte zaobikalqte qko edna schesta ot suschata gadove nezemni
отговор Сигнализирай
127
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 26 Не харесвам 3
"Министърката на външните работи на Великобритания Лиз Тръс заяви, че подкрепя британските граждани, които се отправят към Украйна, за да се включат в битката срещу Русия, съобщи Би Би Си"Aбе говедaрке кaкво иcкaш aтомните бомби дa полетят към лондон ли. Мълчи и неговори глупоcти caмо две бомби ca доcтaтъчни дa зaтрият милиони невинни хорa в Aнглия. Aмa ти ще cе cпacиш в някой бункер a невинните хорa ще умрaт зaрди твоето caлбоумие.
отговор Сигнализирай
126
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
Путин ще има право да прекъсне подводния кабел за интернет между малкобритания и сащ. Ако прехване някакво враждебно за Русия съобщение --> подводница + рязане. Защото колкото повече санкции се налагат, толкова повече правилата на играта се променят. Но те се определят от Русия, защото в нея е голямата тояга. Друг начин няма и скоро британските дрогарчета ще разберат горчивата истина.
отговор Сигнализирай
125
Фенто
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Този министер е с подчертана мъжка красота , требало и некой бицепс да покаже , а може и да греша - сигурно е гъвкав трансгендър : преди обед жена , следобед - мъж , вечерта е то.
отговор Сигнализирай
124
к
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
123
До 142
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Абе ти да не си с отрицателно IQ
отговор Сигнализирай
122
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 11
Единствения, който прави война, е психото Путин.
отговор Сигнализирай
121
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
Тази война е изгодна за путин, тя не се води на руска територия, води се срещу врагове на славянството, мирното население може да емигрира на сигурно място в Русия, а на бойното поле ще избива враговете на славянството и постепенно ще присъедини цялата територия, вече прочистена. Цялата територия на украйна ще бъде инкорпорирана към руската империя. Ресурсите му са неограничени, ще наложи санкции на русофобски нации като малкобритания, ще прави учения край британските острови с китайския флот
отговор Сигнализирай
120
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
За достатъчно пари, сигурно и от България ще се намерят желаещи.
отговор Сигнализирай
119
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 19 Не харесвам 4
Тия нещастници не разбират ли, че руснаците пазят заложниците, мирните украинци. Дразнят ги да стане кърваво. Досега щяха да са в Льов иначе на полската граница ....На НАТО хората не им се свидят, те миротворно килимно бомбят
отговор Сигнализирай
Новини