IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Украйна: Русия натрупва сили, готви настъпление


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

40
До 31
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 14
Унищожила2/3 от украинската армия??? Значи с разбита армия украинците нанесоха "чувствителни" загуби според Песков. Баси армията имат рашките! Ми поляците сами ще им вземат скалпа за 2 седмици. Всъщност армията на Украйна не е голяма. Народът им е обаче. Сега всички украонци са войници. Благодаря, Вова! Ти сам се ликвидира.
отговор Сигнализирай
39
В голяма грешка си
преди 3 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
ако смяташ,че с тези плюсове и минуси правиш нещо!Нищо лично!
отговор Сигнализирай
38
боеку
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
Като дойде аскера да помогне кърджалиите в борбата с българските нацисти, аз първи ще се предам! Само така могат да се избегнат жертвите! Това е най-достойната позиция, която всеки държавник може да заеме.
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
абе наш Брендо още ли е в Украйна
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 18 Не харесвам 12
Пcиxoпатът в Кремъл ще се самоубие, ако до 9 май Русия не превземе, поне един голям град в Украйна.
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 14
Ами вие се гаврите с руските граждани , извращения правите с руските войници ,въоражава ви целия свят и си мислите ,че те ще ви гледат ??? Ако не се криехте зад мирните жители един фашист нямаше да има
отговор Сигнализирай
34
айде сега
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Пет пари не давам ни за Украина,ни за Русия,но наистина се чудя защо не се разберат на преговори,а вършат тези дивотии!?
отговор Сигнализирай
33
Кривондел
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
До 32А на девети май ще почитате ли руснаците, или ще пишете "ако бях на тяхно място щях да се предам"?
отговор Сигнализирай
32
САЩ
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 7
САЩ не търпят диктатори вижте колко много свалиха дали ще им се получи и тук!
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 15
Леберсстите от продай България, иванкостовски продажници и Поддържащи Пропагандата бързат да слагат минусчета, но те акъл нямат и не четат книжки. Те са умни и красиви и ни водят към самоунищожение. Всички от така наречения десен политически спектър са на хранилка от Америка. Повечето техни политици нямат един час трудов стаж на нормална работа. Всичките са с НПО-та и смучат грантове, фондове, заеми на гърба на българите. Идва ви времето и е хубаво да се осъзнаете овреме.
отговор Сигнализирай
Новини