BGONAIR Live

Путин: Ако Украйна влезе в НАТО, светът ще е по-уязвим


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 17
Украинците повече нищо не могат да постигнат. Ако приемем, че дотук са постигнали нещо. Путин вече откровено ги подиграва-е, по един елегантен начин, но какво НАТО+ Западът сега изчаква да види ще ги бъде ли въобще като държава.
отговор Сигнализирай
37
Да
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 9
36
toti
преди 2 години
Харесвам 16 Не харесвам 8
СВЕТА Е НАТО И ТИ СИ СВЪРШИЛ КУРСА !!!-ЗАТУЙ СИ ИЗНАСЯЙ ЖЕЛЕЗАТА И ЗАПАЗИ ОСТАТЪКА ОТ ЖИВА СИЛА ДА ТИ БЛАГОДАРЯТ МАЙКИТЕ !!!
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 19
Руският баражиращ дрон "Ланцет" господства на бойното поле и ефективно ликвидира бронетранспортьорите и танковете чуждестранно производство. Има ли още леопарди? Къде са челинджърите и абрамсите?
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 22 Не харесвам 3
Този дърт пиг'мeй е пародийно чyчeлo на държавник... Дежурните му глупости са вече банални и без никаква връзка с реалността.
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
Тоя гном закона Русия,президентството си и живота си.Нема такъв карък...
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 11
По тая логика, САЩ не трябваше да видят Олимпиада през последните 60-70 години
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 26 Не харесвам 3
И тоя *** щеше да обявява нов световен ред начело с Русия,да демилитаризира и денацифицира.Да налага на света Руский мир .Да си сражава с НАТО и да бамбит Париж,Лондон,Ню Йорк Егати скъсания търлък
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
Путин ми се вижда изнемощял и ожулявен. Бе направо взел-дал.
отговор Сигнализирай
29
Просия
преди 2 години
Харесвам 24 Не харесвам 2
Най богата държава в света,а с мизерия безкрайна. Най самохвалеща се в света,а гражданите и бягат с стотици хиляди. Най лъжливата в света,с претенции на най моралната.... всеки знае що е това....коя държава е. И този факт,сам по себе си показва,че много нещо не е наред в тази държава и в главата на нейното ръководство.
отговор Сигнализирай
Новини