BGONAIR Live

Путин: Западът прави всичко, за да разшири конфликта в Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

70
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 13
Мачкайте ги в Украйна г-н президент! Юруша , Големият Запек на Укрите Запецна! И правят всякакви опити за пропаганда! Няма да им мине номера!
отговор Сигнализирай
69
Финансист
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
Простите *** се оказаха българските политици, техните лидери и депутати. Честита 2023 на тези от БНБ. През Август.
отговор Сигнализирай
68
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 8
Емилибръмбаретките пак се раздраскаха в несвяст. Много им бърка в здравето Путин. Да е жив и здрав.
отговор Сигнализирай
67
Зависи какво четеш
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
До Анонимен"А,наглец ли е,а?Русия(???) напада ,убива,изнасилва ,граби ,пък другите виновни за войната!!!" - и зависи колко си сляп !
отговор Сигнализирай
66
Положението е:
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
ВАЖНОТО Е ЧЕ Бойко вече е добър! Нито кирчо, нито кокорчо нито нещастните им поддръжници говорят за "модела ГЕРП", за "Мафията", за "кражбите на Борисов", за "чувалите с пари", "за кюлчетата", "за пачките" - всички тихо мълчат, протакат имунитета на Бойко и перат ли перат със сапуна ризите на Борисов, Пеефски, Доган и другите от групата. А Христо Иванов забрави как се кара лодка на Росенец, щото вече ходи там на отчет с кола на НСО - смех и срам за всички "демократи" от ДБ и ПП !!!
отговор Сигнализирай
65
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 10
А,наглец ли е,а?Русия напада ,убива,изнасилва ,граби ,пък другите виновни за войната!!!
отговор Сигнализирай
64
ПОСЛЕДНИ НОВИНИ!!!
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 8
ВАЖНОТО Е ЧЕ Бойко вече е добър! Нито кирчо, нито кокорчо нито нещастните им поддръжници говорят за "модела ГЕРП", за "Мафията", за "кражбите на Борисов", за "чувалите с пари", "за кюлчетата", "за пачките" - всички тихо мълчат, протакат имунитета на Бойко и перат ли перат със сапуна ризите на Борисов, Пеефски, Доган и другите от групата. А Христо Иванов забрави как се кара лодка на Росенец, щото вече ходи там на отчет с кола на НСО - смех и срам за всички "демократи" от ДБ и ПП !!!
отговор Сигнализирай
63
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
На 12 август в окупираното село Михайловка в Запорожка област е станала престрелка между части на руската армия, между кадировци и дагестанци. Дагестанците надделяли, но резултатът от кавгата бил общо 20 убити окупатори и други 40 ранени. Съобщава се, че командирът на кадировците е наказан и изпратен на предни позиции.
отговор Сигнализирай
62
Блатная гори
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 8
Оня ден гърмя Белгород, днес гърми Дагестан, пожари в Подмосковието около Раменское, Туркменистан отряза Блатная за газопровод до Китай, Молдова гони 22 руски дипломати, над 100 рубли за долар... Честито другари!
отговор Сигнализирай
61
6556
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 13
Положението в България е следното: Пеефски клати всички "демократи от ПП и ДБ" на бавни обороти, докато бойко ги пердаши с 300 образно казано!
отговор Сигнализирай
Новини