BGONAIR Live

Путин: Западът прави всичко, за да разшири конфликта в Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

40
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 7
Московското фюрерче
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
Пиндостан се опитва да преформатира системата на междудържавно взаимодействие в Азиатско-Тихоокеанския регион под своя власт. Не е изключена интеграция на отановските сили със силите на АUCUS.
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
РУСКО КОРИТО СЕ НОСИ и БУМ, ЧЕРНО МОРЕ ГО ПОГЪЛНА със ШУМ !
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 16 Не харесвам 6
искаше двуполюсен модел, а сега обединяване на усилията на световната общност. Не мога да го разбера? Запада.. и запада е доста общо понятие. Всички сме врагове, а в Русия само миролюбиви хора, които са се вкиснали, защото не им дават чужди територии без бой ами ги карат тези миролюбци да воюват. Путин е пацифист, нали русофиле?
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 8
РУСКО КОРИТО СЕ НОСИ и БУМ, ЧЕРНО МОРЕ ГО ПОГЪЛНА със ШУМ !
отговор Сигнализирай
35
ФАКТ!
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 10
укропитеците свършиха, иде ред на полските мишки!
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 9
РУСКО КОРИТО СЕ НОСИ и БУМ, ЧЕРНО МОРЕ ГО ПОГЪЛНА със ШУМ !
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
И всичко върви по план, нали :)))
отговор Сигнализирай
32
ХХХ
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 9
Путин излезе ли от Украйна си мислят кратунковците че всичко ще приключи !? САЩ никога няма да позволят това да се случи ще заповядат на Зеленски да прехвърли войната в Русия и тогава вече ядрени юмруци по *** кратуни ще има и нещата в Европа ще станат доста по различни .....САЩ това целят ! Защо се месят в Украйна ? В НАТО ли са в ЕС ли са ? Конфликт между две съседски държави ! В Армения и Азарбайджан защо никой не се намеси ? Защото няма файда от наливане на оръжие там ....Файда няма !
отговор Сигнализирай
31
проект Уруина
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
се закрива! Няколкото безработни американопапагалчета има да реват тука....
отговор Сигнализирай
Новини