IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Плевнелиев: Още 3 месеца ще сме в първата фаза на кризата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

224
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 61 Не харесвам 9
Добре бе,във време като това,редно ли е да ни навирате в очите това н'ищожество?
отговор Сигнализирай
223
komitataда
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
*** ,*** надраскай още нещо ама стоностно ако можеш разбира се
отговор Сигнализирай
222
Стар бял дедко
преди 5 години
Харесвам 43 Не харесвам 4
Ей крадливи юпита не стига че окрадахте държавата и акъли давате! *** кажи от къде имате толкова имоти и пари? Кажи как един бивш български президент има 80 милиона лева! Къде са осъдините за КТБ Жалки сте всички политически мишоци! Далаверковци за нищо не ви вярвам дори и на Мутафчийски му заповядвате какво да говори мишоци!!!
отговор Сигнализирай
221
visokrus
преди 5 години
Харесвам 42 Не харесвам 5
Тази плюнка не се сдържа и пак се изцепи. Ти пита ли преди да се изкажеш, че тамън те бяхме забравили!
отговор Сигнализирай
220
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 39 Не харесвам 4
Това нещо пак се е изявило!
отговор Сигнализирай
219
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 39 Не харесвам 4
"Аз съм мъничко човече, на крадците мил другар...."
отговор Сигнализирай
218
анализатор
преди 5 години
Харесвам 36 Не харесвам 3
И на този недоправенуственихормоналенсбърканяк ли давате брущолевенията бе.....Да пита деси прогнозата,какво ще е времето след три месеца!Плевльо,запази си място в Белене,че като тръгне народът,няма спиране..Да спиш на паркинг в братска Германия ще е последният ти сън!
отговор Сигнализирай
217
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 30
Хе-хе, макар и неясно колко реални са нешата които казва, са по-конкретни от на колегата му льотчик.
отговор Сигнализирай
216
тукаиматуканема
преди 5 години
Харесвам 27 Не харесвам 21
За мен Радев е случаен човек без качества в политиката!И на всичкото отгоре на пост от който нищо не зависи!Но да плюеш непрекъснато по него,само защото хората не те харесват е признак на слaбоyмиe!Ти,Плевнелиев, си типичното нашенско дьонме,дето за една нощ от върл комунист стана сияен демократ!А да се правиш на умен просто не си струва!Теб хората просто не те дишат!Нищо лично,да си жив и здрав!
отговор Сигнализирай
215
Bdbeb
преди 5 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
А честито иж 3 месеца като се знаеше кво щеше да последва на 29 март сега ще си го удължават докуто хората не им почне да им прави впечатление и ще си кажат а то мина и ни лук мириса ни някой виновен ще си кажат простите хора а то мина тоя вирус но нали се сещата че има още вируси сарс до 13 април
отговор Сигнализирай
Новини