IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Арестуваните на протестите в подкрепа на Навални все повече


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

50
Поплавски
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Седете си на запарените ***,не използвайте всяка ситуация за предстоящите избори на 4.4.21г. Този "герой",ще се позамисли,дали и до кога ще бъде артиста с руски адрес."Патриоти",демагози,днес никнат като "цвете" на бунище.
отговор Сигнализирай
49
Шаман
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
В Русия има много шамани, на остров Олхон в Байкалското езеро всяка година се провежда конгрес на руските шамани. Не можеха ли да вредят и накой шаман демократ облечен с рога и кожи на протеста срещу Путин?
отговор Сигнализирай
48
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
Писна им на хората от крадците на Пут5а. Само лъжи, крадене, лъжи, крадене, лъжи, убийства.Техните сили за сигурност са изключително слаби. Не могат да организират нищо - а самите сили за сигурност лъжат своите шефове че са велики, за да запазят собствените си Пут5-анчовчи. Изхода е да се даде свобода, да се махат слабите диктатори и да има процеси някой олигарх да не стане следващия Пут5а. Свобода за Русия.
отговор Сигнализирай
47
Навални
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Хюстън имаме проблем..Тук са православни христяни!!
отговор Сигнализирай
46
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
До АбеТроленето няма да ти помогне, когато червените те информират, че от следващия ден си длъжен да си инсталираш апа за социален кредит и камерата ти постоянно трябва да е включена.
отговор Сигнализирай
45
Всевишния монтанец
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Не знам защо Гоцов си е сложил ника " СССР", докато пише за православна Русия.
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 9
Навални може и да има подкрепата на малък брой неориентирани елементи и платени клакьори, но руският народ подкрепя президента Владимир Путин.
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Мечта за новата митрополия с новата писменост!С доброто ченге Щатите приключиха, пиленца!Сега е на власт лошото ченге.
отговор Сигнализирай
42
Абе
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Пилците се броят наесен.Чакайте да видим колко ще арестуват на протестите в Москва и Вашингтон и после ще мерим на кой му е по-дълга демокрацията - на другаря Путин или на деменцията Байдън.
отговор Сигнализирай
41
СССР
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 7
ЦРУ се опитват да навлязат и в Православна Русия..Ама май ще ударят на камък..
отговор Сигнализирай
Новини