BGONAIR Live

Цачева към Янев: Не ти, аз преценявам за Цветанов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

178
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 16 Не харесвам 8
Цачева е дива *** стругарка,прилича дори на селскостопанска труженичка.Каква работа имат такива *** в парламента ?
отговор Сигнализирай
177
Stones
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 7
Явно много *** има тук ...
отговор Сигнализирай
176
Dios
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 9
Аз мисля, че Ц.Цветанов, не трябва да се отклонява от темата с ловене на престъпниците,докато не прати в затвора и последният шумкар....
отговор Сигнализирай
175
I am
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Честит 47 конгрес на ЦК на БКП...
отговор Сигнализирай
174
ТЕТКА МАРА
преди 15 години
Харесвам 18 Не харесвам 7
ВЪРХУШКАТА на ГЕРБ заедно с обслужващите ги медии правят титанични усилия "да заметат под килима" далаверите на Цв. Цв. Дали ще им повярват хората, и дали ще забравят до следващите избори -- ето това е въпросът.
отговор Сигнализирай
173
Observer
преди 15 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
Ами Яне като е толкова ербап, да се оплаче на някоя Европейска комисия. След като Цачева не уважава искането, а той смята че има съдебен състав по който да преследват ЦЦ, най-лесното е да предизвика реакция чрез натиск от страна на ЕС. Дали? Все пак живеем в България, по-вероятно е да видим летящ слон, отколкото правосъдие.
отговор Сигнализирай
172
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 10
*** гнусни! Пи*ате ли газ? Се*ете ли кръв сега. И още кръв ше има да се*ете. Мечтаете ли си да дойте новото правителство на Алексей Петров, а?Мечтайте, мечтайте - надежди говежди!
отговор Сигнализирай
171
луд
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Въх, ами сега научих, че чичо Ваньо щял да иска вот на недоверие за здравната реформа. Предствяте ли си? И то от най-верния фен.
отговор Сигнализирай
170
sion
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 6
Комунист е Бойко..Аз комунист не съм бил..И секретарка , пардон телохранителка на комунист не съм бил...И съм фен на десните политики - не на левите Бокови изпълнения..*** всяко чудо за 3 дни..И тоя ще го преживеем..И след това да готви отчета за СиБанКя..
отговор Сигнализирай
169
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 20
*** гнусни! Пи*ате ли газ? Се*ете ли кръв сега. И още кръв ше има да се*ете. Мечтаете ли си да дойте новото правителство на Алексей Петров, а?Мечтайте, мечтайте - надежди говежди!
отговор Сигнализирай
Новини