BGONAIR Live

Президентът вади лицата на прехода, възропта Цветанов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

71
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 7
Докато го обсъждаме тука Гоце е на лов от днес - ще гърми с чифтето в Ямболско.
отговор Сигнализирай
70
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
На тази лекция каза как открадна златото с Танов.
отговор Сигнализирай
69
не наричайте Цецо
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Моля ви, не наричайте Цецо пудел!
отговор Сигнализирай
68
Фен на ГЕРБ
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 22
Аз спирам да чета изказванията на Цветан Цветанов - каквото и да каже е без значение защото аз му вярвам безприкословно. Днес имах възможноста да присъствам на негова лекция на живо и само мога да кажа че още не мога да повярвам че се е появил човек който да го е наистина грижа за тая държава.Едно е на кратки интервюта друго е на дълго и нашироко наживо да ти обясни за всичко, и всички съмнения се изпариха.Не му е леко на човека ,но е истински ПИЧ.Не вярвайте на Янев.Цецо е безценен за България
отговор Сигнализирай
67
за който познае
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
каса бира!( по избор!) :Коя е любимата песен на Боко ? ( когато го избираха за кмет , му я свиреха !)
отговор Сигнализирай
66
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 9
Помолен съм да не наричам г/н първанов - Президент . 100 % - ОК ! На мен ми пасва.
отговор Сигнализирай
65
Сол обективна кур.а
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 8
Я червените да млъкват !!! Вече нема БКП така че под строй козирувайте на ГЕЙБ !!
отговор Сигнализирай
64
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Не им се сърди, тиквите са тикви, без значение дали са червени или гербави, тикви много в България :)))
отговор Сигнализирай
63
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
А бе в САЩ обучават само ЕНИЧАРИ на българщината , повечето възрожденци са завършили в Виена, Германия , Франция. Затова са направили България да я има.
отговор Сигнализирай
62
За Боко
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Първия който обираше турските ТИР-ове в Хаинбоаз !А колите които крадеше в Унгария ?
отговор Сигнализирай
Новини