BGONAIR Live

Президентът вади лицата на прехода, възропта Цветанов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

91
ДН
преди 15 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
Да внимават герберчетата какво пишат, да не мътят главите на хората, за да не реват и да се чудат от къде им е дошло като дойде доцент Алексей Петров на власт - правилата за ползване четете: "Трябва да знаете, че IP адресите, от които са направени всички коментари, се записват и могат да бъдат използвани в определени случаи за разкриване самоличността на лицата, които са публикували съответните коментари Dnes.bg си запазва правото да уведоми и окаже пълно съдействие на компетентните органи."
отговор Сигнализирай
90
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 20 Не харесвам 1
Ако Цветанов отговори на въпросите, които са му зададени нямаше да се налага да реплекира никого и може би името му щеше да се изчисти. А с този подход каквото и да прави съмнението остава.
отговор Сигнализирай
89
Грешиш Физкултурнико
преди 15 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Днес Цецилия не е мажоритарен собственик на "Сибанк". Тя държи 23 % от акциите, член е на надзорният съвет. Става дума за преди това. Тя беше почти пълен собственик на банката. Толкова пари даже и с мого работа не стават. Продаде 2/3 от акциите. Не си мисли, че е взела 2 лева за тях. От формална страна парите са чисти, или казано по друг начин , парите са изпрани. За това става дума момко. Не говарим за това, дали банките са честни или не. А от къде са парите на Цецилия ?
отговор Сигнализирай
88
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 7
87 Ти си с псевдоним като мототона розовата ти партия:Гражданин за ****ване на България!само че, освен това за БСП важи:крдци, лъжци, дезинформатори....Ти си от последните.....
отговор Сигнализирай
87
Ще бегаме
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Политическа клоунада до дупка, само че ако бяха учили нашите любими герои в цирково училище, нямаше да им дадат дипломи. Много лошо изиграни постановки ни представят, с вкус на мухъл от ченгеджийски папки и тефтери. Абе, заслужаваме си актьорите и постановките им.Наздраве и да живей !!!
отговор Сигнализирай
86
За спецализациите !
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
До пост 86Не зная ти кой от анонимните си. Моят пост 82 е отговор на "Обективен" и неговият коментар под 56. В този форум съм с горният ник. Искаш ли да поздравиш майка си.
отговор Сигнализирай
85
Pi4
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Molya personata, koyato si e slojila rozovite ochila (i.e. obektiven), da otvori da prochete nqkoq kniga, dase pointeresuva poveche za okolnia svyat i samo togava da dava "kompetentni" mnenia. Leka vecher na vsichki...
отговор Сигнализирай
84
qwe
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 8
Айде стига с тая Цветелина и Сибанк. Сибанк е белгийска банка и всички шефове са белгийци. Никой не може да вземе решение дори и Цветелина без разрешението на босовете в Белгия. Кой са честни банки ОББ и ДСК ли , я не ставай смешен
отговор Сигнализирай
83
Menn
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 11
Знаем го това г-н Цветанов. Никой не иска изтупани комунисти - мафиоти да ни управляват пак. Предвиждам крах на президентската партия.
отговор Сигнализирай
82
pi4a
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Новини