BGONAIR Live

Президентът вади лицата на прехода, възропта Цветанов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

131
Мърто
преди 15 години
Харесвам 44 Не харесвам 15
НЕ ЗНАМ КАКВО Е СТАТУКВОТО.... НОООО... ТАКА И НЕ РАЗБРАХ КАК, ЧОВЕК С ЕДНА ПОЛИЦЕЙСКА ЗАПЛАТА.... Е ТОЛКОВА БОГАТ...?!?!?!? НЕ РАЗБИРАМ..?!?!?
отговор Сигнализирай
130
гтт
преди 15 години
Харесвам 21 Не харесвам 29
Всички мафиоти като сумиста при Първанов,
отговор Сигнализирай
129
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 26 Не харесвам 39
МНОГО Е ПРАВ ЦЕЦО!
отговор Сигнализирай
128
присмехулник
преди 15 години
Харесвам 24 Не харесвам 10
Първанов вадел лицята на прехода, а Борисов ...задниците на червените крадци..и не само на прехода....................... добавям,че си изпуснах мисълта!
отговор Сигнализирай
127
Нели
преди 15 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
е нека да извади моето ама го няма а неговото го има колко милиона е натрупал след 89 год не казвам от какво а гербаджио кажи си думата ааа
отговор Сигнализирай
126
Доживяхме
преди 15 години
Харесвам 37 Не харесвам 13
Този *** Цв.Цв. е бил домакин в МВР!!!Понеже е и физ-въз,заставя горкият българин,влизайки с взлом в дома им - да изпълняват упражнението легни-стани!!!!
отговор Сигнализирай
125
bb
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 19
Цецо, Гоце не може да вади, той може само да събира - турци, комунисти и царе; парички, палати и апартаментчета за него и синовете!
отговор Сигнализирай
124
РЕАЛЕН
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 3
ОТ КАКВО БЕ БАБО
отговор Сигнализирай
123
lyollyo
преди 15 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
Мъка, мъка , хвани единия блъсни другия. Изглежда , че цялата държава е безнадеждно оплетена в мрежите на службите и единственото , което ни се сервира на тезгяха са пърляци като този на снимката, и оня на Дондуков. Ама този "моралния цуцел" нещо по не ме кефи, че се прави на по голям католик от папата , а го развяха като мръсните *** на гимназистка Пълна отврат...
отговор Сигнализирай
122
КРАСЮ ЦЪРНИЯ
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 22
Цветане тоя на много от нас не ни е никакъв ,,ПРЕЗИДЕНТ,, ЗА ТЕБЕ НЕ ЗНАМ
отговор Сигнализирай
Новини